Bruce'as Willisas parduoda vilą Los Andžele už 22 mln. JAV dolerių – dvigubai daugiau nei mokėjo pats

Bruce'as Willisas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-05 15:36
Aktorius Bruce'as Willisas prabangią vilą Los Anždele parduoda už 22 mln. JAV dolerių (57 mln. Lt) – 13 mln. daugiau, negu pats mokėjo.

Ispaniško stiliaus dvarą Beverli Hilse 58-erių aktorius nusipirko 2004-aisiais už 9 mln. JAV dolerių (23 mln. Lt). Aktorius tikisi kaip reikiant pasipelnyti, nes už dvarą prašo net 22 mln. JAV dolerių.

964 kvadratinių metrų ploto vila įrengta minimalistiniu stiliumi, tačiau joje išlaikytas prabangos pojūtis. Viloje yra 11 miegamųjų ir tiek pat vonios kambarių, teniso kortai, vidinis kiemas, biblioteka, daugybė židinių, fontanas, erdvi terasa ir baseinas. Vilos virtuvė įrengta su prabangiausia įranga, naudojama restoranuose.

Parduodamos vilos Los Andžele nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.

Ši vila jau trečias būstas, kurį aktorius šiuo metu pardavinėja. Du butus Niujorke turintis Bruce'as Willisas vasarį nutarė vieną jų parduoti – už prabangius apartamentus Manhatane aktorius prašo 12 mln. JAV dolerių (31 mln. Lt). Pernai jis pranešė parduodantis ir rančą Aidaho valstijoje. Šešių miegamųjų rančą aktorius iš pradžių norėjo parduoti už 15 mln. JAV dolerių (39 mln. Lt), o neatsiradus pirkėjui sumažino kainą iki 13 mln. JAV dolerių (33 mln. Lt).

Kol kas nėra žinoma, ar jam pavyko bent vieną iš namų parduoti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai