Bruce'as Willisas atšventė 60-ąjį gimtadienį draugų ir žvaigždžių apsuptyje

Bruceas Willisas ir Emma Herming (2015) / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-23 17:05
Holivudo aktorius Bruce' as Willisas šeštadienį Niujorke atšventė savo 60-ąjį gimtadienį įžymių savo draugų apsuptyje.

„Kieto riešutėlio“ (Die Hard) žvaigždės žmona Emma Herming įspūdingą gimtadienio šventę sutuoktiniui surengė madingame jūros gėrybių restorane „Harlow“. Joje apsilankė tokios muzikos pasaulio legendos kaip Keithas Richardsas ir Tony Bennettas.

Tarp vakarėlio svečių taip pat buvo serialo „Sopranai“ (Sopranos) žvaigždė Steve'as Schirripa, supermodelis Irina Shayk, aktorė Mary Louise Parker ir K.Richardo sutuoktinė modelis Patti Hansen.

Kartu šventė ir B.Williso motina Marlene bei jo dvi dukterys – Tallulah su Scout.

2009 metais už B.Williso ištekėjusi britų modelis E.Heming vakarėlio nuotraukas paskelbė tinkle Instagram.com.

„Reikėtų pasakyti, kad šventės kaltininkas puikiai praleido laiką. Gražaus gimtadienio mano gyvenimo meilei ir šauniausiam mano žinomam žmogui!“, – prašė ji prie šių nuotraukų.

Kaip „New York Post“ papasakojo vienas šaltinis, „tai buvo tikrai gražus vakarėlis, su ryškiomis žvaigždėmis, taip pat artimiausiais Bruce'o draugais ir šeima“.

„Vienas senas bičiulis rėžė širdingą kalbą apie Bruce'o ištikimybę, kuri tikrai sujaudino. Gražiai pasisakė ir Bruce'o žmona Emma ir jo agentas Michaelas Kivesas“, – pridūrė jis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai