Brooklyno Beckhamo mergina Hana Cross – pirmoji, kurią jis atsivedė į mamos šou

Brooklynas Beckhamas neslepia jausmų Hanai Cross/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-28 08:00
Kol publika spėlioja, ką Brooklynas Beckhamas (20) padarė Chloë Grace Moretz (22), kad išsiskyrusi su juo ši puolė į moters glėbį, pats vaikinas daugiau nei pusmetis susitikinėja su modeliu Hana Cross (21).

Gali būti, kad romanas su Chloë buvo pernelyg ankstyvas, – jie pradėjo draugauti dar visai paaugliai. Per ketverius metus, kol formaliai buvo pora, kartu praleido ne tiek jau daug laiko ir iš esmės suaugo atskirai. Šiandien Chloë daro rimtą aktorės karjerą, o Brooklynas, kaip ir dera elito vaikui, fotografuoja madą ir garsenybes, lankosi vakarėliuose, skraido į Paryžių, šopinasi Londone, vaikšto į mamos kolekcijų pristatymus. Per 2019-ųjų „Victoria Beckham“ rudens–žiemos kolekcijos pristatymo šou „Tate“ galerijoje šalia šeimos – Davido (43), Romeo (16), Cruzo (14), Harper (7) ir paties Brooklyno – sėdėjo ir jo mergina.

Brooklynas Beckhamas neslepia jausmų Hanai Cross/Vida Press nuotr.
Brooklynas Beckhamas neslepia jausmų Hanai Cross/Vida Press nuotr.

Cross – modelis, dirbantis „Topshop“ ir „Asos“, atstovaujamas tos pačios „Select Model Management“ agentūros, kaip ir Agyness Deyn, Irina Shayk, Devon Aoki ar Natasha Poly. Žaliaakės brunetės putniomis lūpomis niekas nevadina supermodeliu, bet ką žinai, kaip viską gali pakeisti ryšys su įtakingąja šeima. Šiaip ar taip, Cross – pirmoji mergina, kurią Brooklynas atsivedė į mamos šou (ne tiek ir daug tų merginų buvo, bet vargu ar mamai rodė „Playboy“ modelį Lexi Wood (20), su kuria buvo siejamas). Dėl Chloë Grace – sakoma, kad Victoria (44) ir Davidas sunkiai pratinosi prie minties, jog jų vyresnėlis suaugo, nors prieš pačią merginą nebuvo nusiteikę, o ir Moretz ne kartą pabrėžė, kaip jai patinka Victoria.

Victoria Beckham ir Hana Cross/Vida Press ir instagramo nuotr.
Victoria Beckham ir Hana Cross/Vida Press ir instagramo nuotr.

Beje, Hana – ne prašalaitė: ji – Brooklyno pusseserės Libby Adams (20) artima draugė (Libby – Victorios dukterėčia, jos jaunesniosios sesers Louise dukra). Praėjusių metų rudenį Libby ir supažindino mylimą pusbrolį ir geriausią bičiulę. Spalį Hanos Cross instagrame pasirodė nuotrauka, kurioje buvo aiškiai matyti tatuiruota Brooklyno ranka, vėliau atsirado ir daugiau bendrų fotografijų – ir su Brooklynu, ir su kitais garsiosios šeimos nariais, galiausiai – besibučiuojančių Hanos ir Brooklyno vaizdo įrašas, oficialiai patvirtinantis, kad jie – pora.

Hana – laukiama viešnia ir Beckhamų namuose. Bent jau 2019-uosius sutiko šeimos namuose Kotsvolde vykusiame ištaigingame vakarėlyje. Mylimąjį su ne per seniausiai atšvęstu gimtadieniu irgi pasveikino pagal jo šeimos tradicijas – pasidalydama instagrame sentimentalia jųdviejų nuotrauka su komentaru „Kaip du žirniai ankštyje“. 

Naujausi straipsniai