Britų žiniasklaida skelbia, kad susižadėjo Nicole Scherzinger ir Lewisas Hamiltonas

Lewisas Hamiltonas ir Nicole Scherzinger / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-17 09:17
Britų žiniasklaida skelbia, esą vėl susitaikę dainininkė Nicole Scherzinger ir lenktynininkas Lewisas Hamiltonas susižadėjo ir ketina susituokti dar šiemet.

„Lewisas stengiasi kaip įmanydamas nuslėpti šią naujieną, bet jis be galo laimingas, – sakė vienas šaltinis bulvariniam britų leidiniui „Daily Star“. – Jis priklaupė ant kelio ir Nicole pagaliau sutiko.“

Skelbiama, kad Lewisas Hamiltonas mylimajai anksčiau piršosi jau tris kartus, tačiau ji vis atsisakydavo tekėti.

Šaltinio teigimu, pora planuoja apsigyventi Šveicarijoje, o Nicole Scherzinger žada mylimąjį lydėti po pasaulį kol jis lenktyniaus. „Be abejo, tai reiškia, kad jos karjera kuriam laikui atsidurs antrame plane, bet ji pasiruošusi paremti jį trasoje“, – sakė šaltinis.

„Daily Star“ rašo, kad pora ketina susituokti šių metų rugpjūtį, kuomet Lewisas Hamiltonas turės tris savaites atostogų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Praėjusių metų pabaigoje susitaikiusi pora kalbų apie sužadėtuves kol kas nei patvirtina, nei neigia, tačiau sekmadienį paparacų nufotografuota Nicole Scherzinger ant rankos nemūvėjo jokio žiedo. Kalbas apie artėjančias svarbias gyvenimo permainas dar labiau paskatino praėjusią savaitę Lewiso Hamiltono paviešinta nuotrauka iš Siksto koplyčios Vatikane, kurios aprašyme savo mylimąją jis pavadino „žmonele“.

35-erių Nicole Scherzinger ir 29-erių Lewisas Hamiltonas kartu yra nuo 2007-ųjų. Pora ne kartą skyrėsi ir taikėsi, o paskutinį kartą skirtingais keliais jiedu buvo pasukę pernai liepą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai