Britų žiniasklaida: Davidas Bowie kremuotas slapta – dainininkas nenorėjo jokių laidotuvių

Gerbėjai atsisveikina su Davidu Bowie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 08:28
„Daily Mirror“ žiniomis, muzikos legendos Davido Bowie laidotuvių laukę gerbėjai apie jas turėtų pamiršti – dainininkas jau kremuotas slapta ir be jokių iškilmių, mat tokia buvo jo valia.

Kaip sužinojo „Daily Mirror“, Davidas Bowie „slapta buvo kremuotas Amerikoje nedalyvaujant nei draugams, nei jo šeimai“, nes iš anksto buvo perspėjęs savo artimuosius, kad nenori jokių laidotuvių.​

TAIP PAT SKAITYKITE: Davidas Bowie ir Berlyno siena: vieno koncerto reikšmė istorijai

Muzikos chameleonu tituluojamas dainininkas mirė praėjusį sekmadienį savo namuose Niujorke – jį pasiglemžė vėžys. Manoma, kad Davido Bowie kūnas kremuotas buvo netrukus po jo mirties, be „jokios pompastikos“.

Kaip rašo „Daily Mirror“, dainininkas savo artimiesiems pasakė, kad norėtų, jog žmonės jį prisimintų galvodami apie geriausius jo laikus ir jo muziką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Davido Bowie ir „Queen“ hitas „Under Pressure“: išgirskite, kaip tobulai jis skamba be muzikos

„Jis būtų norėjęs tiesiog pradingti be jokio šurmulio, perdėto dėmesio ir fanfarų. Tai būtų visiškai jo stilius. Jo paskutinis albumas „Blackstar“ yra jo atsisveikinimas su gerbėjais“, – pasakojo vienas šaltinis.​

Žmonės.lt primena, kad paskutinis Davido Bowie albumas „Blackstar“ prekyboje pasirodė sausio 8-ąją, per jo 69-ąjį gimtadienį ir likus vos dviem dienoms iki jo mirties. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai