Britų superžvaigždė Robbie Williamsas antrąkart koncertuos Lietuvoje

Robbie Williamso koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-07 09:30
Britų superžvaigždė Robbie Williamsas vėl koncertuos Lietuvoje, praneša 15min. Šįkart jo koncertas skambės Vilniuje, Vingio parke.

15min žiniomis, R.Williamso koncertas Vilniuje skambės 2017-ųjų rugpjūčio 16-ąją.

Pasirodymą sostinėje jis įtraukė į savo koncertinį turą „The Heavy Entertainment Show Tour 2017“. Šou Vilniuje bus vienintelis Robbie Williamso pasirodymas Baltijos šalyse.

Bilietus į Robbie Williamso koncertą Vilniuje bus imta pardavinėti lapkričio 11-ąją, penktadienį visose „Bilietų Pasaulis“ kasose ir internetu. Bilietų kaina svyruos nuo 70 iki 300 eurų.

Šis Robbie Williamso pasirodymas Lietuvoje bus jau antras. Pirmąkart mūsų šalyje jis koncertavo pernai pavasarį – tąsyk savo koncertą surengė Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur susirinko sausakimša gerbėjų minia.

Lietuvoje vėl koncertuos Robbie Williamsas
Lietuvoje vėl koncertuos Robbie Williamsas

Pirmadienį Londone vykusioje spaudos konferencijoje oficialiai paskelbta apie Robbie Williamso gastroles po Europą. Atlikėjas paskelbė, kad planuoja aplankyti 18 šalių, kuriose surengs 29 koncertus. „The Heavy Enetertainment Show Stadium Tour“ prasidės birželio 2 d. pasirodymu „Etihad“ stadione Mančesteryje.

Specialaus svečio teisėmis Robbie Williamso gastrolėse dalyvaus populiarusis duetas „Erasure“.

Šis koncertų turas skirtas reklamuoti naująjį dainininko albumą „The Heavy Entertainment Show“, kuris išleistas praėjusį penktadienį ir per dvi dienas buvo parduotas didesniu nei 300 tūkst. tiražu.

Apie Robbie Williamsą

Savo muzikinę karjerą R.Williamsas pradėjo dar 1990 metais – penkerius metus dainavo su grupe „Take That“. Vėliau ėmėsi solinės veiklos, ją sėkmingai vysto jau beveik 20 metų.

Prieš daugiau nei 20 metų grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas, 1996-aisiais pradėjo solinę karjerą, kurioje – daugybė įspūdingų pasiekimų. Dainininko įrašai parduoti daugiau nei 70 milijonų egzempliorių tiražu. Jo kolekcijoje yra 17 Britų muzikos apdovanojimų – daugiau nei bet kurio kito atlikėjo ar grupės.

Dainininko diskografijoje yra net kelios dešimtys visoje Europoje išpopuliarėjusių hitų – „Feel“, „Angels“, „Millennium“, „Let Me Entertain You“, „Kids“, „Supreme“, „Rock DJ“ ir daugelis kitų.

Robbie Williamsas įrašė duetus su atlikėja Kylie Minogue ir kino žvaigžde Nicole Kidman, išleido didžiulio populiariumo sulaukusį svingo albumą, o 2003 metų vasarą Nebvorto parke Didžiojoje Britanijoje per tris vakarus koncertavo net 375 tūkstančiams žiūrovų.

2010-aisiais Robbie Williamsas vienam sezonui sugrįžo į grupę „Take That“. Kartu su juo grupės įrašytas diskas „Progress“ Didžiojoje Britanijoje tapo greičiausiai perkamu šio šimtmečio albumu.

Iš viso dainininkas pardavė daugiau nei 77 milijonus albumų ir singlų visame pasaulyje.

Robbie Williamsas įtrauktas į Guinesso rekordų knygą už tai, kad į savo 2006 metų pasaulinį turą pardavė net 1,6 milijono bilietų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Robbie Williamso koncerte Kaune: duetas su tėvu ir provokuojantis numeris su gerbėja Daina

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai