Britų modelis ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley siūlo užsukti į dėvėtų drabužių parduotuves

Rosie Huntington-Whiteley / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-09 12:49
Britų modelis ir aktorė Rosie HUNTINGTON-WHITELEY (31) garsi ne tik dėl santykių su kino žvaigžde Jasonu Stathamu. Puikus stiliaus pojūtis pelnė jai gerbėjų armiją visame pasaulyje. Dėl to nereikėtų stebėtis, nes kopijuoti Rosie įvaizdžius ganėtinai paprasta – savo spintoje rasite kone visus daiktus, kuriuos dėvi britų gražuolė, rašo Jungtinės Karalystės lietuviams skirtas žurnalas „Žmonės UK“.

Žinoma, jau penkiolika metų mados pasaulyje besisukanti Rosie dažniausiai vilki tik brangių prekių ženklų drabužius („Saint Laurent“ ir „Acne Studios“ – jos favoritai), bet ir greitosios mados parduotuvėse rasite jų atitikmenų. 

O jei ne, pati Rosie siūlo pasikuisti dėvėtų drabužių parduotuvėse, sendaikčių prekyvietėse. Ji taip pat karjeros pradžioje būdavo nuolatinė tokių vietų lankytoja: „Dizainerių drabužiams pinigų neturėjau, o man ir tuomet patiko vilkėti tai, ko neturi kiti.“

Rosie turi kryptingą kasdienį garderobą, kuriame vyrauja džinsai, juoda, balta, pilka spalvos, efektingi saulės akiniai ar kiti dėmesį prikaustantys aksesuarai. Tokį gražuolės įvaizdį lėmė nuolat keliauti verčiantis darbo pobūdis. 

„Stengiuosi į lagaminą susidėti neutralių spalvų drabužius: juodus, baltus, pilkus ir rusvus. Juos lengva derinti tarpusavyje“, – paslaptį išduoda Huntington-Whiteley.

Žurnalas „Žmonės UK“ žengia dar arčiau jūsų. Nuo šiol „Žmonės UK“ galite prenumeruoti sau ir savo artimiesiems Jungtinėje Karalystėje. Pasinaudokite galimybe gauti naujausią žurnalą tiesiai į namus. Daugiau informacijos rasite www.zmones.uk.

Naujausi straipsniai