Britų mados apdovanojimuose – įspūdingų apdarų paradas

Renginio svečiai / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-04 23:38
Pirmadienio vakarą Londone surengti kasmetiniai Britų mados apdovanojimai. Tik dėl jų į Jungtinės Karalystės sostinę sulėkė žymiausi pasaulio dizaineriai, manekenės, aktoriai ir muzikantai.

Šie apdovanojimai – puiki proga paganyti akis po įspūdingus dizainerių darbus. Štai dainininkė Selena Gomez iškilmių proga pasipuošė specialiai jai pasiūta „Coach“ suknele. Vintažinis stilius nėra tas, kurį Selena dažnai rinktųsi.

„Aš vis tiek tebesijaučiu komforto zonoje, tačiau mėgaujuosi galimybe tyrinėti. Per praėjusius metus labai daug visko nutiko, tad man smagu pasirodyti atrodant naujai“, – savo pasirinkimą komentavo Selena.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Klosčių ir raukinių žaidimo taisykles išmoko ir manekenė Kaia Gerber. Legendinio supermodelio Cindy Crawford duktė šventei rinkosi žydrą „Ralph & Russo“ sijono ir palaidinės eilutę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu manekenė Poppy Delevingne susirinkusiųjų žvilgsnius prikaustė pasirinkusi gėlėmis margintą suknelę su kelių metrų ilgio šleifu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Metų manekene paskelbta Adwoa Aboah žėrėjo pasirinkusi dizainerio Michaelo Halperno kūrinį. Mini suknelė ir turbanas iš ateinančių metų vasaros kolekcijos buvo dekoruoti 2000 „Swarovski“ kristalų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai