Britų laukia dar vienos karališkos vestuvės: jose – svarbus princesės Charlotte vaidmuo

Princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-14 08:31
Jau šį rudenį Jungtinėje Karalystėje bus surengtos dar vienos karališkosios vestuvės. Jos Didenybės Elizabeth II anūkė princesė Eugenie (28) ir Jackas Brooksbankas (33) sumainys aukso žiedus Šv. Jurgio koplyčioje spalio 12 dieną.

Per karališkąsias vestuves svarbus vaidmuo bus skirtas ir nuotakos pusbrolio princo Williamo dukrai. Per ceremoniją princesė Charlotte (3) kartu su keliomis kitomis mergaitėmis barstys žiedlapius. Tarp gėlių mergaičių bus ir dainininko Robbie Williamso duktė Theodora Rose (5). Atlikėjo žmona Ayda – puiki princesės Eugenie bičiulė.

„Tai bus ypatinga akimirka Robbie. Jis negalėtų labiau didžiuotis savo dukra“, – užsienio žiniasklaidai sakė neįvardytas šaltinis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nepamiršo princesė Eugenie ir princo George'o (4) – jis atliks page boy pareigas. Princo George‘o vaidmuo vestuvėse neturi lietuviško atitikmens. Britų aristokratų vestuvėse page boy neša nuotakos veliumą arba žiedus.

Patirties vestuvėse princas ir princesė jau turi. Tas pačias pareigas mažieji aristokratai atliko ir per savo tetos Pippos Middleton vestuves 2017-aisiais, ir per savo dėdės princo Harry vestuves šių metų gegužę.

Vestuvių ceremonijoje taip pat dalyvaus lordo Freddie Windsoro ir aktorės Sophie Winkelman duktė Maud (4). Bankininko Olivierio de Givenchy atžalos Louisas (4) ir Olivier (2) taip pat prisijungs prie ceremonijos.

Vestuvės – po septynerių metų

Jackas Brooksbankas ir princesė Eugenie susitikinėti pradėjo daugiau nei prieš septynerius metus. Pora susipažino per atostogas Šveicarijos slidinėjimo kurorte.

Princesės su mylimuoju išskirti nepajėgė net atstumas. Kai aristokratė dėl karjeros išsikraustė į Niujorką, jiedu ir toliau palaikė santykius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šių metų sausį rūmai pranešė džiugią žinią – Jackas ir princesė Eugenie susižadėjo! Karalienės Elizabeth II anūkė susižadėjo, kai įsimylėjėliai atostogavo Nikaragvoje. Princesės Eugenie tėvai džiaugiasi galėdami paskelbti malonias naujienas.

„Jackas yra nepaprastas jaunuolis. Jiedu su Eugenie pažįstami daug metų, todėl labai džiaugiuosi dėl jų“, – po žinios apie sužadėtuves pareiškė būsimos nuotakos tėvas princas Andrew.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai