Britų grupė „Bastille“ gros festivalyje „Granatos Live“

Bastille / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-04 13:21
Festivalis „Granatos Live“ skelbia šių metų atlikėjus. Rugpjūčio pradžioje į Lietuvą atvyksta britai „Bastille“. Britų muzikos apdovanojimuose grupė yra nominuota metų sensacijos, metų albumo, metų singlo ir geriausios metų grupės kategorijose.

Grupės hitai „Pompeii“ ir „Of the night“ jau metus puikuojasi pasauliniuose topuose, o „YouTube“ peržiūrų skaičius viršijo 60 mln. Ši Londono ketveriukė „Granatose“ surengs įsimintiną pasirodymą gerbėjams Lietuvojе.

Neseniai „Bastille“ Lietuvoje filmavo vaizdo klipą, kuriame įsiamžino lietuvė Aušrinė Abramaitytė. Mergina negailėjo pagyrų muzikantams.

„Bastille“ šiuo metu yra festivalių organizatorių viena geidžiamausių grupių. Aišku, kad visuose festivaliuose grupei groti nepavyks. Todėl labai džiaugiamės, kad į vasaros koncertų programą grupė įtraukė pasirodymą „Granatose“, – sako festivalio „Granatos Live“ organizatoriai.

Festivalyje britai pristatys savo koncertinę programą „Bad Blood“. Į šio turo koncertus JAV ir Didžiojoje Britanijoje visi bilietai buvo parduoti iš anksto.

Be „Bastille“ rugpjūčio 1–3 d. Rumšiškėse vyksiančiose „Granatose“ pasirodys dubstepo meistras Dub FX. Pernai atlikėjas dėl oro linijų „kaltės“ neteko bagažo ir negalėjo surengti pilnaverčio pasirodymo „Granatų“ festivaliautojams, todėl šiemet žada driokstelėti su kelis kartus didesne jėga.

Pernai rugpjūčio mėn. Rumšiškių liaudies buities muziejuje startavusios „Granatos Live“ spėjo įsitvirtinti muzikos festivalių gretose. Pirmą kartą organizuotas festivalis sutraukė didelį užsienio ir Lietuvos atlikėjų būrį. Festivalyje pasirodė tokios žvaigždės kaip Jamesas Morrisonas, Jamie N Commonsas, „Fenech-Soler“, „The Asteroids Galaxy Tour“, DUB FX, „YouTube“ išpopuliarėjusi GJan, hiphopo karaliai „G&G sindikatas“ ir daugybė kitų.   

Tik 2000 „Granatų“ bilietų po 99 Lt jau galima įsigyti nuo šiandien Bilietai.lt prekybos vietose. Pasibaigus šiam kiekiui, bilietai brangs.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama