Britų aktorei Keirai Knightley teko mokytis išgyventi sielvartą

Keira Knightley
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-01 12:52
Aktorė Keira Knightley, geriausiai žinoma iš populiarių filmų trilogijos „Karibų piratai“, dėl naujo vaidmens romantinėje dramoje „Svetimi namai“ („Aftermath“), studijavo knygas, mokančias išgyventi sielvartą.

Aktorė prisipažįsta – šiam vaidmeniui jai reikėjo ruoštis daugiau, nei įprastai, kad tinkamai perteiktų savo personažo, sūnų praradusios mamos, emocijas.

„Dramoje žiūrovas paprastai susiduria su veiksmu, kuris priveda prie dramatiškos atomazgos, šiuo atveju, tai būtų vienos poros sūnaus mirtis. Tačiau šis filmas klausia, Kas nutinka po to, kai jūs, kaip tėvai, išgyvenate kažką neįtikėtinai siaubingo? Kyla dilema, kaip atstatyti santykius“, – sako aktorė.

„Tai yra kažkas, ko aš niekada nesu patyrusi ankščiau“, – atvirauja aktorė apie savo sprendimą imtis emociškai sudėtingo vaidmens.

Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.
Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.

Romantinėje dramoje „Svetimi namai“ K. Knighley personažas Rachel Morgan ir jos vyras Lewisas, britų kariuomenės pulkininkas, kurio vaidmenį atlieka Jasonas Clarke'as, po Antrojo pasaulinio karo atsiduria Hamburge, kad padėtų atstatyti miestą. Tačiau porą pribloškia netikėta žinia: kadangi miestas sugriautas, didžiuliu namu jie dalinsis su ankstesniais savininkais – vokiečiu našliu (akt. Alexanderis Skarsgårdas) ir jo paaugle dukra.

„Asmeniškai nežinojau, kad po karo Vokietija buvo okupuota britų kariuomenės, todėl man patiko idėja, sužinoti, kaip turi jaustis žmonės, kurie buvo priešais. Tu staiga turi pamatyti žmones kaip žmones, o ne tiesiog kaip blogį esantį kitoje pusėje“, – priduria Keira.

„Tai tikrai sunku padaryti, kai išgyvenote tokius neįtikėtinai sunkius laikus ir visi kažką prarandate“, – mano Keira Knightley.

Romantinė drama „Svetimi namai“, paremta rašytojo Rhidiano Brooko 2013 m. išleistu to paties pavadinimo romanu, kurį įkvėpė autoriaus šeimos praeities istorija, Lietuvos kinuose pasirodys gegužę.

Naujausi straipsniai