Britney Spears žinutė gerbėjams po reabilitacijos klinikos: „Nesijaudinkite, greit grįšiu“

Brtiney Spears / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-24 08:53
Balandžio pradžioje užsienio portalai rašė, kad garsioji JAV popdievaitė Britney Spears ir vėl susidūrė su emocinėmis problemomis.

Į Kalifornijoje įsikūrusią kliniką dainininkė atvyko balandžio pirmosiomis dienomis ir žadėjo joje praleisti apie mėnesį laiko. 

„Pamilkite rūpintis savimi. Savo mintimis, kūnu ir dvasia. Mums kiekvienam reikia „savo“ laiko“, – socialiniame tinkle skelbė žvaigždė. 

View this post on Instagram

We all need to take time for a little "me time." :)

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Po kelių savaičių, praleistų reabilitacijos klinikoje, B. Spears vėl pasisveikino su gerbėjais savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, pasidalindama trumpu vaizdo įrašu ir komentaru.

„Norėjau su jumis pasisveikinti, nes tiek daug dalykų vyksta už manęs! Gandai apie mano šeimą, mane ir mano komandą... Stengiuosi rasti laiko tik sau, bet visa tai, kad kalbama, labai apsunkina šį procesą, – rašė dainininkė. – Netikėkite viskuo, ką skaitote ir girdite.“

Moteris tikino besidžiaugianti, kad sulaukia tiek daug palaikymo, tačiau prašė suprasti ją.

„Džiaugiuosi dėl jūsų meilės man, tačiau šiuo metu man reikia privatumo, kad galėčiau išspręsti visus šiuos dalykus, kuriuos man duoda gyvenimas. Jei galėtumėte tai padaryti, būčiau amžinai dėkinga. Myliu jus,“ – rašė Britney Spears.

Užsienio leidinio „People“ šaltinis atskleidė, kad Britney emocinė būklė ypatingai pašlijo po to, kai sunkiai susirgo jos tėvas.

„Jis vos nemirė ir prieš kelias savaites turėjo dar vieną operaciją. Šiuo metu jis taip pat nesilaiko gerai. Jie yra ypatingai artimi. Britney gyvenime nevyksta nieko dramatiško, ji tiesiog suprato, kad jai reikia šiek tiek laiko skirti sau“, – minėtam leidiniui sakė artimas šeimos draugas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai