Britney Spears užtildė gandus apie dainavimą pagal fonogramą – išgirskite atlikėją gyvai!

Britney Spears / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-06 09:13
Ruošdamasi koncertui Tel Avive pop princesė Britney Spears užčiaupė gandus apie tai, kad pasirodymu metu ji nedainuoja gyvai. Taip pat, praėjus vos keletui dienų, koncerto Singapūre metu ji gyvai pasveikino savo ilgametį darbuotoją ir dar sykį įrodė, kad scenos karaliene ji laikoma ne vien dėl puikių šou.

Interviu „Israeli TV“ metu Britney sulaukė klausimo apie gyvus pasirodymus. „Labai džiaugiuosi, kad uždavei šį klausimą – tai tikrai juokinga. Daug žmonių nemano, kad dainuoju gyvai. Dažniausiai – dėl to, kad itin daug šoku – pasirodymu metu skamba ir įrašas. Todėl klausytojai girdi tiek jį, tiek mano gyvą dainavimą,“ – teigė ji.

Britney išsidavė, kad vienu metu šokdama ir dainuodama ji tikrai atiduoda visą širdį, tačiau niekas didelės ištvermės reikalaujančių pasirodymų nelaiko dideliu pasiekimu. Gandai prasidėjo 2014 metais, kai jos turo vadybininkas Adamas Leber „Medium“ teigė, kad „Neįmanoma 90 minučių šokti ir dainuoti tuo pačiu metu.“

Koncerto Singapūre metu dainininkė ilgamečiui jos apsaugininkui Jacobui palinkėjo laimingo gimtadienio. „Šiąnakt turiu labai ypatingą draugą. Su manimi jis yra – tuoj susigraudinsiu – apie penkerius metus. Jis yra vienas mano mėgstamiausių žmonių ir jo vardas yra Jacobas. Visi sudainuokime „Laimingo gimtadienio“!“ – nuo scenos kvietė atlikėja.

#britneyspears sings happy birthday #pieceofme #singapore

1,082 Likes, 245 Comments - #hjfl (@ihjflr) on Instagram: "#britneyspears sings happy birthday #pieceofme #singapore"

Gyvas šio paprasto muzikinio kūrinio atlikimas turėjo tapti dar vienu įrodymu, kad Britney nebūtina slėptis už fonogramos. Gerbėjo darytame įraše girdisi, kad jos vokalo galimybės – tikrai puikios.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai