Britney Spears turi atsaką savo kritikams: „Leiskime jiems mūsų nemėgti“

Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-25 11:04
Balandžio pradžioje užsienio portalai rašė, kad garsioji JAV popdievaitė Britney Spears (37) ir vėl susidūrė su emocinėmis problemomis. Nors dainininkė vis dar kovoja su maniakine depresija, ji tikina, kad po truputį randa ramybę ir ima mėgautis kasdieniais dalykais. Tiesa, neretai jos kasdienybę apkartina neigiami komentarai, pasipilantys po jos nuotraukomis.

Moteris pastaruoju metu aktyvi socialiniuose tinkluose, kuriuose nevengia dalytis ne tik savo nuotraukomis, bet ir jausmais bei išgyvenimais. Šį kartą Britney prabilo apie tai, kaip sunku pasitikėti žmonėmis – niekuomet negali žinoti, ar jie tikrai tau linki gero.

„Atkreipkite dėmesį į tuos žmones, kurie nesidžiaugia, kai jūs laimite,“ – tokia žinute pasidalino popdievaitė. Ir pasidalijo savo įžvalgomis, kaip susitvarkyti su nuolat blogus komentarus rašančiais žmonėmis.

„Gyvenimas Los Andžele yra tokia didelė kelionė! Kartais gali jaustis labai vienišas. Niekada nežinai, kuo gali pasitikėti, nes daug žmonių yra netikri, – rašė B. Spears. – Turiu labai mažą draugų ratą, tačiau jie mane daro laimingą. Žinoma, man skaudu, kai matau, kiek daug yra neigiamų komentarų apie mane. Tačiau nusprendžiau jų nebeieškoti... Tegul protingieji heiteriai daro tai, ka moka geriausia – heitina“.

Į Kalifornijoje įsikūrusią kliniką dainininkė atvyko balandžio pirmosiomis dienomis ir žadėjo joje praleisti apie mėnesį laiko. 

„Pamilkite rūpintis savimi. Savo mintimis, kūnu ir dvasia. Mums kiekvienam reikia „savo“ laiko“, – socialiniame tinkle skelbė žvaigždė. 

Po kelių savaičių, praleistų reabilitacijos klinikoje, B. Spears vėl pasisveikino su gerbėjais savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, pasidalindama trumpu vaizdo įrašu ir komentaru.

„Norėjau su jumis pasisveikinti, nes tiek daug dalykų vyksta už manęs! Gandai apie mano šeimą, mane ir mano komandą... Stengiuosi rasti laiko tik sau, bet visa tai, kad kalbama, labai apsunkina šį procesą, – rašė dainininkė. – Netikėkite viskuo, ką skaitote ir girdite.“

Moteris tikino besidžiaugianti, kad sulaukia tiek daug palaikymo, tačiau prašė suprasti ją.

„Džiaugiuosi dėl jūsų meilės man, tačiau šiuo metu man reikia privatumo, kad galėčiau išspręsti visus šiuos dalykus, kuriuos man duoda gyvenimas. Jei galėtumėte tai padaryti, būčiau amžinai dėkinga. Myliu jus,“ – rašė Britney Spears.

Užsienio leidinio „People“ šaltinis atskleidė, kad Britney emocinė būklė ypatingai pašlijo po to, kai sunkiai susirgo jos tėvas.

„Jis vos nemirė ir prieš kelias savaites turėjo dar vieną operaciją. Šiuo metu jis taip pat nesilaiko gerai. Jie yra ypatingai artimi. Britney gyvenime nevyksta nieko dramatiško, ji tiesiog suprato, kad jai reikia šiek tiek laiko skirti sau“, – minėtam leidiniui sakė artimas šeimos draugas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai