Britney Spears sūnūs užaugo – dėmesio vengiančių paauglių nuotraukos išplito internete

Seanas Prestonas (16) ir Jaydenas Jamesas (15) bei Eddie Moralesas, Britney Spears / Instagram ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-10-09 15:29
Britney Spears (39) berniukai užaugo! Popmuzikos žvaigždės ir buvusio jos sutuoktinio Kevino Federline’o (43) sūnūs Seanas Prestonas (16) ir Jaydenas Jamesas (15) įsiamžino nuotraukoje, netrukus išplitusioje internete.

Nepaisant garsių tėvų, viešumo vengiantys paaugliai retose fotografijose pozavo su „Movision Entertainment“ vadovu Eddie Moralesu, Kevino Federline’o bičiuliu.

Jei negana plačių vaikinų šypsenų, paskyros savininkas paviešino ir vaizdo įrašą, kuriame Jaydenas demonstruoja muzikinius sugebėjimus – groja pianinu.

„Liūdesio akimirkomis žinojimas, kad priklausai šeimai sustiprina norą gyventi, – po vaizdine medžiaga rašė ilgametis Kevino Federline’o draugas. – Prisimenu savo sūnėnus, kai šie buvo mažesni už mano rankas, o dabar pažvelkite į gyvenimą, kokie nuostabūs dievo kūriniai.“

Britney Spears vaikų nuotraukos viešojoje erdvėje – retas įvykis. Ir kai berniukai buvo mažesni motina bei tėvas saugojo jų privatumą ir bendromis fotografijomis dalijosi tik išskirtiniais atvejais, o dabar, jiems ūgtelėjus, Britney Spears be sūnų leidimo jų atvaizdais nesidalija, rašo Eonline.com.

Seanas Prestonas (16) ir Jaydenas Jamesas (15) bei Eddie Moralesas / Instagram nuotr.
Seanas Prestonas (16) ir Jaydenas Jamesas (15) bei Eddie Moralesas / Instagram nuotr.

Tad vos tik minėtos nuotraukos pasirodė instagrame, jos išplito ne tik šiame socialiniame tinkle. Užaugusios dainininkės atžalos sulaukė išties daug dėmesio, nors jo ir vengia.

15min primena, kad su Kevinu Federline’u Britney Spears susituokė 2004 m., bet vos po poros metų – 2006-ųjų lapkritį – išsiskyrė. Per tą laiką jiems ir gimė sūnūs.

Naujausi straipsniai