B.Spears sujungė jėgas su legendiniais „Backstreet Boys“: pristato ilgai brandintą kūrinį

Britney Spears / „Sony Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-11 16:39
Pastaruosius kelerius metus dažniau kalbama apie popprincesės Britney Spears asmeninį gyvenimą nei apie jos muziką. Tačiau praeitą savaitę 39-ąjį gimtadienį šventusi dainininkė pasidalino nauja daina pavadinimu „Swimming in the Stars“, o šiandien bendru kūriniu „Matches“, kurį ji atlieka kartu su legendine vaikinų grupe „Backstreet Boys“.

Artėjančių švenčių proga pasirodė ir vinilo formatu perleistas bei papildytas 2016-ųjų Britney Spears albumas „Glory“. Naujojoje versijoje jau yra ir „Swimming in the Stars“. Daina buvo įrašyta prieš ketverius metus, tačiau išleista tik dabar.

Britney Spears – „Swimming in the Stars“

Vasarą internete pasirodė dar viena retenybė – Britney singlas „Mood Ring“, kuris iki šiol buvo įtrauktas tik į „Glory“ albumo versiją Japonijos rinkai. Šis singlas irgi pateko į vinilo formatu šiandien pristatytą „Glory“.

 

Britney Spears / „Sony Music“ nuotr.
Britney Spears / „Sony Music“ nuotr.

Taip pat albume skamba ir šįryt pasirodęs kūrinys „Matches“. Jame savo jėgas apjungė dvi tūkstantmečio muzikos legendos – Britney Spears ir vaikinų grupė „Backstreet Boys“. Pastarieji scenoje – jau daugiau nei 26 metus, o pernai išleidę dešimtąjį albumą pavadinimu „DNA“ netgi gavo „Grammy“ nominaciją. Beje, 2019 m. „DNA“ muzikinis turas tapo sėkmingiausiu per pastaruosius aštuoniolika „Backstreet Boys“ gyvavimo metų.

Britney Spears, „Backstreet Boys“ – „Matches“

Britney Spears yra „Grammy“ laimėtoja. Su šios pop muzikos ikonos dainomis išaugo milijonai žmonių visame pasaulyje. Ji yra viena sėkmingiausių atlikėjų muzikos istorijoje, pardavusi beveik 150 mln. įrašų. Net šeši Britney albumai prestižiniame „Billboard“ muzikos tope debiutavo pirmoje vietoje. Be muzikos nuopelnų žymioji dainininkė labai stipriai prisidėjo prie LGBTQ teisių ir laisvių populiarinimo. Taip pat jau daugiau nei dešimt metų ji kuria savo vardo kvepalų liniją.

Britney Spears / „Sony Music“ nuotr.
Britney Spears / „Sony Music“ nuotr.

Naujausi straipsniai