Britney Spears pergalė po ilgos kovos: tėvas nutraukia 13 metų trukusią kontrolę

Britney Spears and Jamie Spearsas / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-08 09:52
Britney Spears tėvas Jamie Spearsas pateikė netikėtą prašymą nutraukti prievartinę garsios dukros kontrolę, kuri tęsėsi 13 metų, rašo The Guardian.

Britney Spears tėvas pateikė dokumentus Los Andželo teismui, siekdamas nutraukti 13 metų trukusį globos susitarimą, pagal kurį jis prižiūrėjo jos gyvenimą ir finansus.

Jamie Spearsas sakė, kad priimti šį sprendimą leido „naujausi įvykiai“, susiję su jo dukra: jie kelia abejonių, ar dar būtina prižiūrėti popmuzikos žvaigždės asmeninius reikalus. Jis rašė, kad jo dukra „turi teisę į tai, kad šis teismas dabar rimtai apsvarstytų, ar ši globa nebėra reikalinga“.

Atlikėjos tėvo ieškinys teismui pateiktas praėjus dviem mėnesiams po to, kai B.Spears teismui pateikė šokiruojantį liudijimą apie tėvo vykdytą kontrolę, ragindama nedelsiant nutraukti prievartinę globą.

Jamie Spears
Jamie Spears

Apie galimą Britney Spears pergalę kalbėta jau rugpjūtį. „ABC News“ skelbė gavusi dokumentus, kuriuose nurodyta, jog J.Spearsas teismui pateikė prašymą, ketindamas atsisakyti dukters globos. J.Spearso advokatas tokio sprendimo priežastimi nurodė viešu tapusį ginčą su B.Spears.

B.Spears advokatas Mathew‘as Rosengartas tokį atlikėjos tėvo žingsnį pavadino didele pergale. M.Rosengartas dar liepą teismo reikalavo, kad iš J.Spearso būtų atimtos jo dukros globos teisės.

„Džiaugiamės, kad Jamie'is Spearsas ir jo advokatas pripažino, kad tėvas turi atsisakyti globos teisių“, – rašė dainininkės advokato Mathew Rosengarto pranešime.

Pirmą kartą išsivaduoti iš apkartusios tėvo globos Britney Spears mėgino prieš dvejus metus. Ir tąkart – nesėkmingai. 2019-ųjų nuotraukoje – Jamie Spearsas su advokate išeina iš Los Andželo teismo rūmų / VIDA PRESS nuotrauka
Pirmą kartą išsivaduoti iš apkartusios tėvo globos Britney Spears mėgino prieš dvejus metus. Ir tąkart – nesėkmingai. 2019-ųjų nuotraukoje – Jamie Spearsas su advokate išeina iš Los Andželo teismo rūmų / VIDA PRESS nuotrauka

Britney Spears atsikratyti tėvo kontrolės per pastaruosius dvejus metus bandė jau du kartus. Popmuzikos žvaigždė apibūdino jų santykius kaip „įžeidžiančius“ ir atsisakė koncertuoti jam vadovaujant. Šių metų birželį popmuzikos žvaigždė pirmą kartą kalbėjo atvirame teismo posėdyje ir pripažino, kad tėvas ją kontroliavo „100 000 procentų“.

„Esu traumuota. Aš tiesiog noriu, kad mano įprastas gyvenimas sugrįžtų“ , – posėdžio metu kalbėdama nuotoliniu būdu teigė atlikėja. 

Naujausi straipsniai