Britney Spears neišsivaduoja iš tėvo gniaužtų: prašymas pašalinti jo teises į dukros turtą – atmestas

Britney Spears / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-11 17:42
Atlikėjos Britney Spears oficialus prašymas pašalinti jos tėvo teises į atlikėjos turtą – atmestas, praneša bbc.com. Teismas 38-erių popdainininkės noro nepatenkino.

Jamie Spearsas, Britney Spears tėvas, ją globoja jau 12 metų. Dėl dukros psichologinių problemų teisės į jos turtą jam buvo suteiktos kartu su pasižadėjimu rūpintis kadaise popdievaite tituluota dainininke.

Tiesa, laikinai Jamie Spearsas šio vaidmens atsisakė 2019 m., kai pats kovojo su sveikatos problemomis.

Prieš keletą mėnesių Britney JAV teismo paprašė nutraukti visus tėvo įgaliojimus ir nebeleisti šiam valdyti jos turto.

Britney Spears  / Instagramo nuotr.
Britney Spears / Instagramo nuotr.

Dokumentuose, pateiktuose skundus nagrinėjančiai įstaigai, ji nurodė, kad J.Spearsas jai kelia baimę ir kad koncertuoti ji negalės tol, kol šis kontroliuos jos gyvenimą.

B.Spears tėvo advokatas į šiuos kaltinimus atsakė, jog tėvas visą laiką darė tik tai, kas būtų naudinga jo dukrai ir žiūrėjo jos interesų.

Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.

Ponia Spears šį kartą savo tiesos neįrodė.

Teisėja žiniasklaidai vėliau teigė apsvarstysianti apeliacinį skundą, jei toks bus iškeltas, dėl Britney prašymo netenkinimo, bet kol kas jos tėvas – lieka globėju ir turi teisę valdyti dainininkės turtą.

Jamie Spears ir Britney Spears / SCANPIX nuotr.
Jamie Spears ir Britney Spears / SCANPIX nuotr.

Pasak B.Spears advokato, dukra ir tėvas neturi perspektyvių darbinių santykių ir jau seniai vienas su kitu nuoširdžiai kalbėjosi.

Nuo 2008 metų B.Spears nekontroliuoja savo finansų, taip pat ji nepriima jokių karjeros sprendimų. Tėvo globa jai paskirta tokiomis pačiomis aplinkybėmis, kaip ir žmonėmis, sergantiems amnezija ar kenčiantiems nuo psichiatrinių ligų.

Jau daug metų tėvas reguliuoja dukros gyvenimą. Yra uždrausta viešinti detales apie jos gydymą, psichologinę būseną ir ribojami lankytojai.

Naujausi straipsniai