Britney Spears kursto kalbas apie romaną su klipe „Slumber Party“ nusifilmavusiu Samu Asghari

Samas Asghari ir Britney Spears vaizdo klipe „Slumber Party“ / Video kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-20 20:00
Britney Spears pakurstė kalbas apie naują romaną – popprincesė pastebėta pasimatyme su gražuoliu modeliu ir asmeniniu treneriu Samu Asghari. Tuo pačiu, kuris nusifilmavo jos naujame vaizdo klipe „Slumber Party“.

Britney Spears ir Samas Asghari praėjusį sekmadienį kartu vakarieniavo japoniško maisto restorane „Gyu-Kaku“ Los Andžele. Laukdami jų paimti turėjusios mašinos, Britney ir Samas glaustėsi prie pastato sienų, o mašinai atvažiavus Samas mandagiai atidarė dureles dainininkei. Porelės nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Ir tai – jau ne pirmas kartas, kai Britney Spears ir Samas Asghari pastebimi leidžiantys laiką kartu, tad jau spėjo pasklisti kalbos, kad jis gali būti naujasis dainininkės draugas. Galimo romano Britney kol kas nekomentuoja.

Samas Asghari į savo „Instagram“ paskyrą buvo įsikėlęs nuotrauką, kurioje jiedu su Britney yra susiglaudę, bet vos tik komentaruose pradėjo plūsti klausimai, ar jiedu kartais nėra pora, nuotrauką modelis mįslingai išsitrynė.

Samą Asghari galima išvysti praėjusį mėnesį pasirodžiusiame Britney Spears vaizdo klipe „Slumber Party“. Klipe yra scena, kurioje Samas sėdi prie ilgo stalo, o menkai apsirengusi Britney ropoja link jo.

Samas Asghari taip pat yra nusifilmavęs ir kitame populiariame vaizdo klipe – jis buvo vienas iš raumeningųjų statybininkų grupės „Fifth Harmony“ klipe „Work from Home“, kuris buvo vienas žiūrimiausių šiais metais.

Video kadras
Video kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai