Britney Spears kreipėsi į teismą: prašo panaikinti tėvo kontrolę

Jamie Spears ir Britney Spears / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-19 18:05
Britney Spears (38) kreipėsi į teismą su prašymu negrąžinti tėvui Jamie Spearsui (67) įgaliojimų, kurie leido jam kontroliuoti dukters asmeninį gyvenimą ir karjerą, praneša BBC.

Atlikėjos tėvas Jamie Spearsas dvylika metų turėjo įgaliojimus rūpintis dukters psichine sveikata ir jos asmeniniu gyvenimu. Jis laikinai atsisakė šio vaidmens 2019 m., nurodydamas savo sveikatos problemas.

Kai kurie Britney Spears gerbėjai mano, kad jos tėvas piktnaudžiavo teismo suteiktais įgaliojimais, todėl internete pradėjo kampaniją #FreeBritney.

Jamie Spears
Jamie Spears

„Britney griežtai priešinasi, kad Jamie būtų sugrąžinti įgaliojimai“, – teigiama teismo dokumente, perduotame Kalifornijos aukštesniajam teismui Los Andžele.

Vis dėlto dokumente atlikėja teigia, kad jos tėvas „išgelbėjo ją nuo kitų asmenų išnaudojimo ir finansinio žlugimo“ ir leido jai „atgauti savo kaip pramogų pasaulio atstovės statusą“.

Nepaisant to, ji nori, kad šiuos įgaliojimus perimtų vadybininkas Jodi Montgomery ir nuolat rūpintųsi jos asmeniniais reikalais nuo rugpjūčio 22 dienos.

Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.

Po ilgos tylos taip pat paaiškėjo, kad Britney artimoje ateityje neketina vėl koncertuoti. Paskutinį kartą ji gyvai koncertavo 2018 m. spalio mėnesį, prieš atšaukdama pasirodymą Las Vegase. Tuo metu atlikėja teigė, kad koncertas atšauktas dėl blogos tėvo sveikatos, pažymėdama, kaip „svarbu visada teikti savo šeimai pirmenybę“.

Naujausi straipsniai