Britney Spears Havajuose vos išvengė mirties: „Prieš akis prabėgo visas gyvenimas“

Britney Spears Havajuose / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-24 10:01
Popmuzikos žvaigždė Britney Spears anksčiau šį mėnesį per atostogas Havajuose vos nenuskendo, rašo britų muzikos svetainė music-news.com.

34 metų dainininkė papasakojo, kad prieš akis jai buvo prabėgęs visas gyvenimas, kai ją po vandeniu traukė „šešių pėdų bangos“. Ji plaukiojo už kelių metrų nuo savo apsaugininkų.

„Aš išėjau ir pagalvojau, kad tai kaip bangų baseinas, galvojau: „Tai taip miela ir gaivinama, ir tiesiog nuostabu“, – interviu BBC „Radio 1“ pasakojo Britney Spears.

„Tačiau aš nepagalvojau apie tai, kad kai grįžti atgal, bangos kyla tikrai smarkiai. Buvau įtraukta po vandeniu kokias penkias minutes. Kone paskendau. Ir galvojau: „Kur mano apsaugininkai? Jie tiesiog leis man čia numirti!“ – sakė Britney Spears, kuri išlipusi į sausumą taip pat turėjo jiems griežtų žodžių.

Interviu BBC „Radio 1“ B.Spears taip pat papasakojo, kad ją nuvylė daug įžymybių, kurios siūlėsi dirbti su ja, o paskui dingo. Bet jai padaręs įspūdį Justinas Bieberis, kurį ji sutiko prieš kelerius metus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Jis atėjo į mano viešbučio kambarį ir buvo kaip vaikas“, – prisiminė ji ir pripažino, kad iš pradžių nė nenutuokė, kas jis toks.

„Tikrai jis atrodė kaip 13-os, bet jam buvo 16-ka. Sakiau, maždaug, „kas šitas vaikas mano viešbutyje?“. O mano sesuo maždaug: „Tai Justinas Bieberis ir jo motina“. O aš: „O, Dieve, negaliu tuo patikėti“. Jis labai kuklus. Jis labai, labai geras, mielas berniukas“, – sakė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai