Britney Spears bėdos: tėvo liga pablogino maniakinės depresijos būseną

Britney Spears / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-22 21:26
Prieš kurį laiką atrodė, kad Britney Spears (37) pasirengusi pati tvarkyti savo gyvenimą ir finansus. Bet gali būti, kad psichikos bėdos anaiptol neįveiktos ir dainininkė dar ilgai negrįš į sceną.

Tai ne kokių priešų skleidžiami gandai, o jos ištikimo prodiuserio Larry Rudolpho pareiškimas. Pasak Larry, globotinė, kuri jam kaip dukra, negrįš į repeticijų salę artimiausiu metu. O galbūt – apskritai niekada.

Dainininkė jau turėjo atnaujinti savo naujo šou „Britney: Dominaton“ repeticijas Las Vegase, nutrauktas dėl tėvo ligos metų pradžioje. Bet jos komanda patvirtino, kad bosė daro neribotą karjeros pertrauką, norėdama praleisti daugiau laiko su šeima. Tai yra su tėvais, nes jos pačios sūnų Seano (13) ir Jaydeno (12) globa po skyrybų priklauso jų tėčiui Kevinui Federline’ui (41).

Britney Spears su dukterėčia Maddie ir seserimi Jamie / Instagram nuotr.
Britney Spears su dukterėčia Maddie ir seserimi Jamie / Instagram nuotr.

Ji gali matytis su berniukais, tačiau tik tiek, kiek leidžia tėvas. O šis savo ruožtu nori, kad Britney būklė pagerėtų, tada bus galima vėl grįžti prie šio klausimo. To paties trokšta ir dainininkės tėvas Jamesas (66), nuo 2008 metų, kai prasidėjo jos psichologinės bėdos, paskirtas dukters globėju.

Savą Britney laimės viziją turbūt turi ir jos dabartinis draugas Samas Asghari (25), pastarąjį kartą pats parvežęs mylimąją iš klinikos. Ir mama Lynne (64), abejojanti, kad jos vyras tinkamai tvarko dukters 200 milijonų JAV dolerių vertės turtą (Spearsų poros santykiai komplikuoti – trys vaikus išauginusi pora buvo išsiskyrusi, tačiau 2010-aisiais vėl susiėjo). Beje, ilgai nesutarusios, mama ir dukra jau keli mėnesiai – geriausios draugės, o Lynne palaiko dar vieną Britney bandymą susigrąžinti finansinę ir teisinę laisvę.

Britney Spears Havajuose / Vida Press nuotr.
Britney Spears Havajuose / Vida Press nuotr.

Lynne įsitikinusi, kad pastarąjį kartą dukra ne visai savo noru atsidūrė psichiatrijos klinikoje, ir teigia, kad tai buvusi primygtinė tėvo iniciatyva. Pagal oficialią versiją tėvo liga tiesiog pablogino Britney maniakinės depresijos būseną (lapkritį Jamesas patyrė kone mirtiną žarnyno trūkį), be to, ji pamiršo gerti savo įprastus vaistus.

Viskas atrodo sudėtingai ne tik Britney gerbėjams, pradėjusiems interneto judėjimą #FreeBritney. Los Andželo teismas, išnagrinėjęs dainininkės prašymą pakeisti jos globos sąlygas, paskyrė papildomą ekspertizę. Sakoma, kad Britney iš teismo posėdžio išėjo basa. Tai gali būti iškalbingesnis faktas nei jos pačios pareiškimas, kad jaučiasi gerai, žvalūs treniruočių reportažai instagrame („Kas galėjo pagalvoti, kad stresas taip puikiai padeda numesti porą kilogramų?“ – skelbė komentaras po vaizdo įrašu) ir pažadai, jog į sceną tikrai grįš. 

Naujausi straipsniai