Britanijos „X Faktoriaus“ pokyčiai: Robbie Williamso apvali suma pinigų netenkina

Robbie Williamsas ir Ayda Field/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-13 14:54
Robbie Williamsas su žmona, aktore Ayda Field nusprendė nebedalyyvauti populiariame Anglijos TV šou „X Faktorius“ po to, kai Simonas Cowellas atsisakė pakelti jųdviejų atlyginimą.

Nors atlikėjas su žmona ir nebesifilmuos projekte, jie su pagrindiniu prodiuseriu išsiskyrė taikiai – neseniai visi kartu atostogavo.

Anot užsienio žiniasklaidos, žymioji pora buvo pasirašiusi  beveik 12 milijonų eurų kontraktą, tačiau Robbie ir Ayda nusprendė, jog jie verti daugiau ir, anot jų pačių, „projekte jie buvo puikūs teisėjai, tad būtų sąžininga, jei jų algalapiuose tai atsispindėtų“.

Robbie Williamsas ir Ayda Field / Vida Press nuotr.
Robbie Williamsas ir Ayda Field / Vida Press nuotr.

Teigiama, kad pats „X Faktorius“ greitu metu keis formatą ir „paprasti žmonės“ nebeišvys naujų talentų – galimai šis šou bus skirtas tik garsenybėms.

Neseniai Robbie Williamsas atšventė 45-erių metų jubiliejų, o praėjusių metų rugsėjį jo šeimą papildė naujagimis. Pakaitinė motina aktorei ir dainininkui pagimdė dukrą.

Per pastaruosius keletą metų garsaus vyro pasaulyje įvyko daug pokyčių. Robbie neslėpė turėjęs ir sveikatos problemų. Kuriam laikui dėl to jis net nutraukė koncertinį turą.

Kartu su žmona Ayda atlikėjas britų „X Faktoriuje“ teisėjavo beveik metus. Tiesa, patys jie neigia, jog pasilikti šou sutrukdė „per mažas“ atlygis. Tačiau faktas, kad tiek Ayda, tiek Robbie pokalbį dėl galimybės uždirbti daugiau tikrai turėjo.

Naujausi straipsniai