„Britanijos talentuose“ teisėjus sugraudino su mirtimi kovojusio šuns istorija

Kadrai iš laidos „Britanijos talentai“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-01 22:09
Vienas iš projekto „Britanijos talentai“ teisėjų, Simonas Cowellas, nesulaikė ašarų, kai scenoje išvydo policijoje dirbantį aviganį.

Kietaširdžiu dažnai pravardžiuojamas Simonas emocionaliai sureagavo į laidoje su šeimininku pasirodžiusį, specialiose tarnybose dirbantį šunį Finną. Šis gyvūnas kovėsi už gyvybę, kai žiauriai buvo sužeistas vienos spec. operacijos metu.

42-ejų metų pareigūno Dave‘o ir jo partnerio pasirodymas prasidėjo dalyvio prašymu vienam iš teisėjų užrašyti lentoje žodį ir jam nesakyti, parodyti tik šuniui. Tada Dave‘as atsisuko ir po ilgo žiūrėjimo į akis savo keturkojui draugui, pasakė būtent tai, kas buvo užrašyta ant lentos.

Ir nors pasirodymas paliko teisėjus be žado, bet labiausiai sujaudino vokiečių aviganio istorija. Pareigūnas teisėjams papasakojo, kai Finnas šoko jo gelbėti nuo užpuoliko gatvėje. Šuo tada gavo dūrį. Gelbėtojo gyvybę išsaugojo veterinarijos gydytojai.

„Žiūrint į mirštantį draugą, man vos neplyšo širdis“, – istoriją pasakojo Dave‘as.

„Tai – neįtikėtina. Šuo už tave atiduotų savo gyvybę. Visi, kas kada nors elgėsi žiauriai su gyvūnais, prisiminkite, jei pasikeisite, juos gerbsite ir mylėsite, jie už jus atiduos viską“, – susijaudinęs kalbėjo Simonas.

Naujausi straipsniai