Britai pametė galvas: Robbie Williamsas ir Taylor Swift atliko hitą „Angels“

Taylor Swift ir Robbie Williamsas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitgalį popmuzikos dievaitė Taylor Swift surengė koncertą Londone, į kurį suplūdo didžiulė armija dainininkės gerbėjų. Jiems Taylor buvo parengusi ypatingą dovaną – į sceną ji pasikvietė britų muzikos legendą Robbie Williamsą.

Robbie ir Taylor duetu atliko bene žymiausią R.Williamso hitą „Angels“, skaičiuojantį jau 21 metus.

Iš pradžių scenoje T.Swift pasirodė viena. Jai sėdint prie fortepijono specialia pakyla į sceną iškilo dainuojantis R.Williamsas. Minios reakcija į dainininką buvo nepakartojama, dešimtys tūkstančių žmonių tiesiog pametė galvas. Per minios sukeltą triukšmą Robbie nė nesigirdėjo.

Nors Taylor ir yra viena populiariausių dainininkių visame pasaulyje, Robbie žvaigždės statusas Didžiojoje Britanijoje yra nepajudinamas. Britams Robbie – tikrų tikriausias dievukas.

„Vis dar bandau suvokti, kokia ypatinga buvo praėjusi naktis. Dėkoju tau, Londone, už dvi nuostabias naktis Wembley stadione. NIEKADA nepamiršiu garso, kurį sukėlė minia, kai Robbie Williamsas pasirodė dainuodamas Angels. Tai buvo NEREALU!! Ačiū Robbie, tai buvo neįtikėtina akimirka, kuri tiek daug reiškė daugeliui, taip pat ir man“, – socialiniame tinkle po pasirodymo dėkojo Taylor.

Skaitykite daugiau