Britai nori, kad „Eurovizijoje“ jiems atstovautų Geri Halliwell

Geri Halliwell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-26 15:06
Buvusi „Spice Girls“ žvaigždė Geri Halliwell kviečiama atstovauti Jungtinei Karalystei šią vasarą įvyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Popgrupei „Spice Girls“ iširus, ši dainininkė didžiausią dėmesį skyrė televizijos projektams, o pastarojo meto pastangos atgaivinti jos muzikinę karjerą Australijoje žlugo – jos singlas taip ir neišpopuliarėjo.

Tačiau šiemet G.Halliwell turėtų sugrįžti į sceną ir sklando gandų, kad ji kviečiama dalyvauti „Eurovizijoje“.

Šaltinis britų laikraščiui „The Sun“ sakė: „Geri atrodo idealiai tinkanti „Eurovizijai“ ... Dabar svarbiausia tai, ar ji tam pasirengusi, kaip yra pasirengusi BBC. Jeigu ji laimės, bus vadinama legenda“.

BBC, kuri transliuoja „Euroviziją“ Jungtinėje Karalystėje, atstovas atsisakė patvirtinti, ar G.Halliwell buvo pateiktas toks pasiūlymas, ir nurodė: „Kol kas sprendimas nepriimtas, bet mes padarysime pranešimą, kai ateis laikas“.

Anksčiau Jungtinei Karalystei „Eurovizijoje“ yra atstovavę tokie garsūs atlikėjai kaip Bonnie Tyler, Engelbertas Humperdinckas ir vaikinų grupė „Blue“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai