Britai jau spėlioja princui Harry ir Meghan Markle gimsiančios dukros vardą: išskyrė tris favoritus

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-12 08:02
Princas Harry (36) ir Meghan Markle (39) vasarą susilauks antros atžalos. Artėjant gimdymo terminui, lažybininkai nepraleidžia progos paspėlioti, kokį vardą pora suteiks savo dukrai.

Didžiosios Britanijos lažybų puslapyje „Ladbrokes“ kol kas didžiausio populiarumo sulaukė trys vardai. 

Spėliojama, kad didžiausia tikimybė, jog M.Markle ir princas Harry dukrą pavadins Philippa, taip pagerbdami prieš tris savaites anapilin iškeliavusio princo Philipo atminimą.

Toks Edinburgo hercogo pagerbimas nebūtų vienintelis karališkoje šeimoje. Dar prieš princo Philipo mirtį Elizabeth II vaikaitės princesė Eugenie ir Zara Tindal savo atžaloms suteikė antrąjį vardą – Philip.

Pasak lažybininkų, itin didelė tikimybė, jog Sasekso hercogai mergaitei gali suteikti ir Elizabeth ar Dianos vardą. 

Jei Harry su Meghan dukrą pavadintų velionės princo motinos garbei, pasektų Williamo ir Catherine pavyzdžiu – Diana yra vidurinysis jų dukters Charlottes vardas.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

Tarp populiariausių variantų taip pat minimi vardai: Allegra, Aleksandrija, Grace, Emma, Rose, Alice ir Viktoria.

Tiesa, 2019 metais sūnaus sulaukę Sasekso hercogai berniukui suteikė lažybininkų prognozėse nenumatytą vardą – Archie, todėl neatmetama galimybė, jog ir šįkart pora gali nustebinti.

Apie aplankysiančius gandrus princas Harry ir Meghan Markle pranešė šių metų vasario 14-ąją.

„Mes galime patvirtinti, kad Archie taps vyresniuoju broliu. Sasekso hercogas ir hercogienė su džiaugsmu laukia antrojo vaikelio“, – tąkart sakė poros atstovas spaudai.

Kiek vėliau, kalbėdamasi su amerikiečių televizijos žvaigžde Oprah Winfrey, pora atskleidė ir vaikelio lytį – vasarą jie sulauks dukros. 

„Esu labai dėkingas, kad netrukus sulauksiu dar vieno vaiko. Tai yra nuostabu, nesvarbu, kokios lyties jis būtų. Tačiau turėti berniuką ir mergaitę... Ko daugiau galima prašyti?“ – jautriai kalbėjo princas Harry.

Naujausi straipsniai