Britai įvertino besilaukiančios Evos Longorios įvaizdį: „Nedovanotina“

Eva Longoria / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 20:36
Amerikiečių aktorė Eva Longoria (43) šią savaitę apsilankė populiarioje Jimmy Kimmelo pokalbių laidoje. Pirmagimio netrukus susilauksianti aktorė visai nelėtina tempo ir be atvangos reklamuoja savo naujausią filmą „Už borto“ („Overboard“).

Į filmavimo studiją Eva atvyko pasipuošusi balta mini suknele, o pečius apgobė chalato tipo švarku. Ypač aptempta aktorės suknelė sukėlė tikrą audrą internete. Štai britų tinklapis dailymail.co.uk pareiškė, kad drabužis buvo nedovanotinai aptemptas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau aplinkinių nuomonė Evai nė motais. Ji tam paprasčiausiai neturi laiko – kasdien tenka žongliruoti daugybe įsipareigojimų, ruoštis kūdikio atėjimui.

„Dar nieko nepadariau. Neturėjau progos įrengti kūdikio kambario, išrinkti vardo“, – atviravo E.Longoria.

Vienintelis mamiškas dalykas, kurį aktorė spėjo įterpti į savo dienotvarkę – tai kūdikio sutiktuvių vakarėlis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorės E.Longorios meilės keliai – vingiuoti. Tris kartus ištekėjusi ir du iš jų išsiskyrusi moteris ramybę atrado meksikiečio Jose Bastono (49) glėbyje. Džiaugsminga naujiena porą aplanką nuo vestuvių Meksikoje prabėgus pusantrų metų.

Evos vyras – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai