Britai išrinko neseksualiausią Holivudo aktorę

Iš kairės: Lindsay Lohan, Sarah Jessica Parker, Kristen Stewart ir Kirsten Dunst / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-20 13:32
Aktorė Kristen Stewart tapo neseksualiausia Holivudo aktore, kurią išrinko Didžiosios Britanijos interneto portalo Menkind.co.uk lankytojai. „Saulėlydžio“ žvaigždė aplenkė tokias aktores kaip Sarah Jessica Parker, Lindsay Lohan ir Mischa Barton.

Aktorė praėjusiais metais atsidūrė dėmesio centre dėl savo romano su „Snieguolė ir medžiotojas“ režisieriumi Rupertu Sandersu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Ši apklausa parodo, kad britai yra įsitikinę, jog seksualumas yra svarbesnis už bendrą išvaizdą. Vyrai negali pakęsti aktorių, kurios vaizduoja ledo karalienes ir retai šypsosi. Jie taip pat nėra nusiteikę ekranuose matyti nesveikai atrodančias, per daug liesas aktores“, – teigė interneto puslapio atstovas.  

Kristen (22) aplenkė „Sekso ir miesto“ žvaigždę S.J.Parker (47), kuri atsidūrė antroje vietoje, trečioje vietoje palikdama raudonplaukę L.Lohan (26).

Nors Hilary Swank ir Tilda Swinton yra „Oskarų“ statulėlių laimėtojos, gavusios apdovanojimus kaip geriausios aktorės, tačiau tai joms nepadėjo ir šiame sąraše jos pasidalino septinta ir devinta vietomis.  

Denise Richards, serialo „The O.C.“ žvaigždutė Mischa Barton ir Uma Thurman – dar keletas aktorių, kurios pateko į sąrašą.

Žmonės.lt skaitytojų dėmesiui – 10 neseksualiausių Holivudo aktorių:

1. Kristen Stewart
2. Sarah Jessica Parker
3. Lindsay Lohan
4. Denise Richards
5. Kirsten Dunst
6. Mischa Barton
7. Hilary Swank
8. Lucy Liu
9. Tilda Swinton
10. Uma Thurman

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai