Briliantais sužibo naujoji „Mellow“ kolekcija, o jos veidu tapo pati Jovita Misevičiūtė

„Mellow“ kolekcijos pristatymas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-12 20:11
„Mellow“ vardą sukūrusi menininkė Melita Rus praėjusiais metais užsienyje buvo pripažinta karščiau, nei namuose. Jos vardą ne sykį žymėjo žurnalas „Vanity Fair“, o „International Talent Support“ konkurse pavyko patekti į finalą. Menininkė, nepaisydama tokių aplinkybių ir nevertindama sėkmės garsiu pripažinimu, nusprendė nestokoti meilės namams bei savo šalies žmonėms ir naująją kolekciją vėl pristato Lietuvoje.
„Mellow“ naujoji briliantų ir aukso juvelyrikos kolekcija, tai 10 mėnesių brandinta, atsargiai perteikta ir su didžiuliu detalumu išpildyta Melitos Rus asmeninė įžvalga ir analizė, kurios pagrindiniu objektu tampa vienas stipriausių sukrėtimų moters kūne ir sąmonėje. Kūrėja briliantuose įkūnija moterį, jos etapus ir skilimus, o įvairias jos emocijas atspindi geltono, balto ir raudono aukso spalvos. Beprotiškai jausmingos ir prabangios kolekcijos veidu tapo Jovita Misevičiūtė.
„Mellow“ kolekcijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.
„Mellow“ kolekcijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.
„Mellow“ kolekcijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.
„Mellow“ kolekcijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Visos moterys, pasirinktos atspindėti mano darbus, tai dar viena „Mellow“ istorijos eilutė. Nėra nieko, kas nutiktų atsitiktinai. Detalės man svarbiau už viską. Manau tai ir yra didžioji mano darbų pripažinimo sėkmės dalis“, – atvirauja Melita.

Šį trečiadienį, Cofmos Coffe kavinėje į naujosios kolekcijos pristatymą susirinko gausybė žymių, „Mellow“ darbais susižavėjusių, žmonių. Tikru vakaro skoniu rūpinosi ir svečius šokoladu bei kambučia gėrimu vaišino draugai – „ACH Vegan Chocolate“ ir „VILKO Kombucha“.

Ketvirtadienio dieną, Cofmos Coffe kavinėje, kiekvienas turės galimybę susipažinti su menininke ir prisiliesti prie naujosios „Mellow“ kolekcijos. 

Temos:

Mada Stilius

Naujausi straipsniai