Brigitte Macron pasisakė apie Melanią Trump: „Aš ją užjaučiu“

Melania Trump ir Brigitte Macron / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-30 21:29
Kai Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas su žmona Brigitte Macron viešėjo Baltuosiuose rūmuose, jie pirmą kartą sudalyvavo oficialiose iškilmėse su JAV prezidentu Donaldu Trumpu ir jo žmona Melania Trump. Išvydę oficialios vakarienės nuotraukas internautai netruko pastebėti liūdno JAV pirmosios ponios veido.

Per interviu su „Le Monde“ B.Macron prabilo apie kelionę į JAV ir draugystę su M.Trump. Prancūzijos pirmoji ponia patikino, kad ji gali jaustis gerokai laisviau nei Melania, o tai atsiliepia gyvenimo kokybei.

„Melania nieko negali daryti. Ji net negali atidaryti lango Baltuosiuose rūmuose. Ji negali iškišti nosies. O aš kasdien išeinu į Paryžiaus gatves“, – kalbėjo Brigitte.

Prancūzė tikino niekada nenorėjusi būti tik puošmena šalia vyro, dėl ko dažnai yra kritikuojama Melania. Vis dėlto, pasak Brigitte, Melania nelabai turi pasirinkimo, nes ji turi elgtis taip, kaip liepia Vašingtono taisyklės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Viskas buvo labai griežtai sustyguota. Ant grindų buvo maži lapeliai. Ir aš stojausi ten, kur buvo nurodyta stovėti“, – pasakojo B.Macron.

Nors Prancūzijos pirmoji ponia išreiškė rūpestį dėl M.Trump, ji patikino, kad Melania yra „žavi, kerinti, intelektuali ir labai nuoširdi“. Brigitte tikino, jog žmonės linkę per daug kalbėti ir analizuoti M.Trump gestus ir santuoką.

„Aš ją užjaučiu, – apie visuomenės perdėtą dėmesį kalbėjo Brigitte. – Ji yra moteris, turinti labai stiprų charakterį, tačiau privalanti jį slėpti. Ją labai lengva prajuokinti, tačiau šią pusę ji parodo rečiau nei aš.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai