Bręsta intriga dėl Miley Cyrus ir Nicki Minaj pasirodymo MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje

Miley Cyrus ir Nicki Minaj / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremonija sekmadienį gali sukelti šurmulį – buvo paskelbta, kad šį šou atidarys reperė Nicki Minaj.

Ši žinia pasklido praėjus kelioms valandoms po to, kai JAV dienraštis „The New York Times“ paskelbė interviu su apdovanojimų ceremonijos vedėja Miley Cyrus, kuri kritikavo Nicki Minaj pareiškimus, išsakytus socialiniuose tinkluose, kai jos daina „Anaconda“ nebuvo nominuota prestižiniam Metų vaizdo klipo apdovanojimui.

Nicki Minaj tąkart apkaltino balsavimo komitetą, tvirtindama, kad jos vaizdo klipas esą buvo atmestas, nes jame nebuvo „moterų labai lieknais kūnais“. Toks komentaras supykdė dainininkę Taylor Swift, kuri palaikė juos asmeniškai prieš ją nukreiptu puolimu, bet Nicki Minaj vėliau paaiškino, kad jos žodžiai nebuvo taikomi atlikėjai, kurios klipas „Bad Blood“ su gausiu būriu garsių manekenių buvo nominuotas pagrindiniam apdovanojimui.

Abi žvaigždės vėliau bendravo, o jų santykiai atrodo pagerėję, bet Miley Cyrus savo naujame interviu išpeikė Nicki Minaj už tai, kad ji pakėlė triukšmą, nepelniusi trokštamos nominacijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pokalbių laidoje Miley Cyrus savo krūtis pridengė tik širdies formos lipdukais

Miley Cyrus sakė: „Negerbiu tavo pareiškimo dėl pykčio, su kuriuo jis buvo išsakytas. Ir tas pyktis nebuvo kaip, tarkime: „Žmonės, aš nusivylusi dėl dalykų, kurie yra svarbūs.“ Tu tai padarei dėl savęs. Gal ji nekalbėjo kaip kalė, bet ji pasakė: „Vaje, negavau savo VMA...“ Tai, ką skaičiau, buvo labai būdinga Nicki Minaj, ir tai, jeigu pažįsti Nicki Minaj, nėra labai malonu. Tai nebuvo labai mandagu“.

Nicki Minaj / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tikėtina, kad ši situacija gali sukelti priešpriešą per sekmadienį Los Andžele vyksiantį šou, kai Nicki Minaj ketvirtadienį patvirtino, kad tą ceremoniją atidarys būtent ji.

Reperė šią žinią paskelbė „Instagram“, o tai reiškia, kad ji prisidės prie anksčiau paskelbtų ceremonijoje pasirodysiančių atlikėjų – Justino Bieberio, The Weeknd, Pharrello Williamso, Demi Lovato, Macklemore'o ir Ryano Lewiso, Tori Kelly ir A$AP Rocky.

Nicki Minaj / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau