Brazilų sporto žvaigžei Ronaldinho – nemalonumai: įtariamas dokumentų klastojimu

Ronaldinho/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-05 15:20
Paragvajuje sulaikytas brazilų futbolo žvaigždė Ronaldinho. Vienas geriausių XXI a. sportininkų galimai naudojosi suklastotais tapatybės dokumentais, kad patektų į šalį.

Paragvajaus sostinėje, Asunsjone, policija apieškojo viešbutį, kuriame buvo apsitojęs Ronaldinho ir jo brolis Roberto de Assis Moreira.

Paragvajaus vidaus reikalų ministras Euclidesas Acevedo oficialiai pranešė, kad sportininkas su giminaičiu kol kas neareštuoti, tačiau vykdomas tyrimas dėl galimai suklastotų jų dokumentų, su kuriais abu pateko į šalį.

 

Ronaldinho/Vida Press nuotr.
Ronaldinho/Vida Press nuotr.

E. Acevedo taip pat pareiškė, kad Ronaldinho neigia jam mestus kaltinimus ir noriai bendradarbiauja su pareigūnais, tiriančiais įvykį.

Ketvirtadienį sportininkas galės tarti žodį prieš kaltintojus. 

„Gerbiu jo indėlį į sporto pasaulį, tačiau įstatymai privalo būti gerbiami. Nesvarbu, kad ir kas bebūtum, kokias pareigas ar padėtį visuomenėje užimtumei“, – kalbėjo vidaus reikalų ministras.

39-erių metų Ronaldinho į Paragvajų vyko pristatyti savo naujausios knygos ir kampanijos, remiančios nepasiturnčius vaikus.

Su Ronaldinho ir jo broliu keliavo ir 45-erių moteris Wilmondes Sousa Lira. Jai šiuo metu taip pat neleidžiama palikti šalies.

Naujausi straipsniai