Brazilijos supermodelių garbanų paslaptis – plaukų deginimas

Gražių ir žvilgančių brazilių garbanų paslaptis – plaukų deginimas! / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-25 07:15
Norėdamos turėti sveikus ir žvilgančius plaukus moterys išbando begales grožio specialistų siūlomų būdų: tiesinimą keratinu, plaukų laminavimą ar naudoja piniginę gerokai ploninančius plaukų kondicionierius ir kaukes.

Šiais laikais rinktis tikrai yra iš ko, kad galėtumėte puoselėti ir prižiūrėti savo kasas. Vis dėlto neretai galima išgirsti ir kiek labiau šokiruojančių plaukų priežiūros būdų.

Štai garsusis Brazilijos supermodelis Barbara Fialho, norėdama, kad jos plaukų galiukai išliktų tiesūs ir neskilinėtų, išbandė... plaukų deginimą, rašo „The Dailymail“.

Taip, perskaitėte išties teisingai. Tikriausiai ne kartą ir patys esate nudeginę medžiagos kraštą, kad ši nustotų irti? Tokiu pačiu principu paremta ir ši, angliškai velaterapia, vadinama plaukų puoselėjimo procedūra, kurios metu atvira liepsna apdeginami plaukai.

Grožio specialistai tikina, kad šis būdas yra puikus išsigelbėjimas toms, kurių plaukų galiukai linkę skilinėti ir kurios nori užsiauginti ilgus plaukus, mat jų trumpinti nė kiek nereikia.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šį šokiruojantį metodą išbandžiusios brazilės Barbara Fialho, Alessandra Ambrosio ir Isabeli Fontana tikina, kad po jo plaukai tapo gerokai sveikesni ir švelnesni.

Vis dėlto šią beveik tris valandas trunkančią procedūrą, kurios metu deginant plaukus atveriami jų folikulai, per kuriuos geriau įsisavinamos įvairios naudingosios medžiagos, rekomenduojama darytis tik pas labai patyrusius specialistus, kitaip plaukams galima pridaryti nemenkos žalos.

Tad nebandykite to atlikti namuose!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai