Brazilijos metalo dievai „Sepultura“ apšildančias grupes rinksis iš lietuvių ir latvių

„Sepultura“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-21 11:15
Lapkričio 12 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuos metalo sunkiasvoriai „Sepultura“, įtraukę Lietuvą į savo jubiliejinį 30-mečio turą. Šiandien svečiai skelbia, kad prieš jų pasirodymą gros apšildančios grupės, kurias jie rinksis iš lietuvių ir latvių. Koncertas vyks po „Roko naktų“ vėliava.

„Atsižvelgdami į „Sepultura“ pageidavimus, skelbiame apšildančių grupių konkursą. Gerbiame žvaigždžių sprendimą, kad tai turi būti dvi vietinės – Baltijos šalių grupės.

„Sepultura“ vyrai nori susipažinti su tais, kurie groja sunkiąją muziką mūsų regione. Ir tikrai padėsime jiems pasirinkti teisingai“, - teigė koncerto organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Norintieji groti vienoje scenoje su legendine „Sepultura“, turi iki rugsėjo 4 d. siųsti motyvacinį laišką, aprašymą ir dvi nuorodas – vieną gyvo pasirodymo, kitą – įrašo el.paštu sepultura@rokonaktys.lt.

„Grupės „Sepultura“ vadyba pati atrinks tris lietuviškas ir tris latviškas grupes, už kurias gerbėjai galės balsuoti nuo rugsėjo 14 iki spalio 1 d. Todėl sekite informaciją, balsuokite „Roko naktų“ profilyje Facebook‘e ir padėkite išrinkti, kas apšildys „Sepultura“ pasirodymą Vilniaus „Siemens“ arenoje!“ – kalbėjo organizatorius. „Sepultura“ koncerto bilietus platina „Tiketa“.

 

Žmonės.lt
Temos:
Muzika Muzika

Naujausi straipsniai