Braška viena tobuliausių laikyta Beno Afflecko ir Jennifer Garner santuoka

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Virš vienos tvirčiausių laikytos Beno Afflecko (42 m.) ir Jennifer Garner (43 m.) santuokos pakibo tamsūs debesys – pranešama, kad pora atsidūrė ant skyrybų slenksčio.

Žurnaluose „OK! Magazine“ ir „National Enquirer“ šią savaitę pasirodė pranešimų, kad Beno Afflecko ir Jennifer Garner santuoka – ant iširimo ribos.

Birželio mėnesį Benas Affleckas ir Jennifer Garner minės dešimtąsias santuokos metines.

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip rašo „National Enquirer“, Benas Affleckas apie skyrybas oficialiai nori pranešti dar prieš metines, kad iki kol prasidės naujausio jo filmo „Batman v Superman: Dawn Of Justice“ reklaminis turas spėtų aprimti kalbos apie jo asmeninį gyvenimą.

Portalas „Radar Online“ taip pat gvildena garsios poros skyrybų temą ir cituoja vieną šaltinį, tvirtinantį, kad problemų jų šeimoje buvo jau seniai. 

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Tiesą sakant, Jen jau kurį laiką emociškai ruošia save skyryboms. Ji lankosi pas terapeutą, kad sužinotų, kaip kuo geriau susidoroti su skyrybomis ir kaip elgtis su vaikais po to, kai išsiskirs. Ji žada reikalauti pilnos vaikų globos“, – sakė šaltinis.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner augina tris vaikus: dukras Violet (9 m.) ir Seraphiną (6 m.) bei sūnų Samuelį (3 m.).

Skaitykite daugiau