Brangiausių pasaulyje kvepalų istorija

Kvepalai „No 1“ / Gamintojo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 12:20
„Clive Christian“ – Didžiosios Britanijos karališkos prabangos simbolis, sujungiantis tradicijas, meistriškumą ir kūrybiškumą. 1999 m. perėmęs šlovingą 1872 m. Williamo Sparkso Thompsono Londone įkurtų kvapų namų „The Crown Perfumery“ palikimą, garsus škotų kilmės interjero dizaineris Clive'as Christianas iš nebūties sugrąžino britų parfumerijos legendą.

Garbingas istorinis paveldas tapo „Clive Christian“ veiklos pagrindu. Kompanijos šūkis – „Fax Animi Honesti Gloria“ („Šlovė kyla iš tiesos ir doros“), produktus puošia heraldinės garbės ženklas – herbas, o karūnos formos kamštelis buvo sukurtas 1872 metais, leidus pačiai karalienei Viktorijai.

„Išskirtiniai atskirai, nuostabūs kartu“ – „Clive Christian“ aromatų kūrimo ir pardavimo poromis principas, pagerbiantis nepaprastą karalienės Viktorijos ir princo Alberto meilės istoriją. Ši karališkoji pora dovanojo kvepalus vienas kitam kaip abipusės meilės išraišką.

Išskirtiniausių ingredientų paieškos visame pasaulyje užtikrina, kad tik patys geriausi kūriniai gali išvysti dienos šviesą. Didžiausia kvepalų koncentracija, milžiniškas natūralių medžiagų kiekis kiekvieno kvapo sudėtyje – visa tai leidžia gimti aromatams, išsiskiriantiems unikaliais bruožais ir ypatinga prabanga.

1999 m. buvo pristatyti „Clive Christian“ kvepalai „No. 1“, akimirksniu tapę tikra sensacija. Rečiausi ingredientai virto neprilygstamo sudėtingumo kompozicijos aromatu, išsiskiriančiu ypač didelėmis sukūrimo sąnaudomis. Riboto leidimo „Clive Christian“ kvepalai „No. 1“ 500 ml talpos „Baccarat“ krištolo buteliukuose, pavadinti „Imperial Majesty“, kainavo 205 tūkst. JAV dolerių, o į kvepalų kainą buvo įskaičiuotas asmeninis jų pristatymas automobiliais „Bentley“. 2005 m. Guinnesso rekordų knygoje ši ribota „Clive Christian“ serija „No. 1“ buvo įvardyta kaip brangiausi kvepalai pasaulyje.

„Clive Christian“ aromatų kolekcijose įamžinta Didžiosios Britanijos istorija, šlovingi architektūros ir dizaino laikotarpiai, paties Clive‘o Christiano gyvenimo darbai ir įkvėpimo šaltiniai. „Clive Christian“ aromatų duetas „V“ buvo pavadintas Clive‘o Christiano dukters Victorios garbei. Vyriausia Clive‘o Christiano dukra Victoria Christian – kompanijos ambasadorė, pasauliui pristatanti „Clive Christian“ kūrinius. Dar vaikystėje po namo grindimis Victoria kartu su tėvu rado antikvarinį kvepalų buteliuką karūnos formos kamšteliu, tapusį lemtingu ženklu.

Šiuo metu „Clive Christian“ – vienas didžiausių ir įtakingiausių aukštosios parfumerijos vardų. Karalienės Viktorijos karūna ir „Clive Christian“ vardu paženklinti kvepalai tapo asmenybės išskirtinumą pabrėžiančiu kvapiu parašu, tinkančiu ne tik karaliams, bet ir kiekvienai asmenybei, savo talentu ir pastangomis pakilusiai į sėkmės ir pripažinimo aukštumas.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Crème de la Crème“ didžiuojasi galėdami pirmieji ir vieninteliai pristatyti „Clive Christian“ kvepalus Baltijos šalyse. Išskirtinės „Clive Christian“ atstovavimo teisės – didelė garbė ir sėkmingos veiklos aukštosios parfumerijos srityje pripažinimas.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai