Brangiausios ir įspūdingiausios „Victoria's Secret“ liemenėlės

Candice Swanepoel pristato „Royal Fantasy Bra“ liemenėlę / „Shutterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-07 22:00
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet pasaulis grožėjosi bene pačiu seksualiausiu ir įspūdingiausiu metų renginiu – „Victoria's Secret“ šou, kurio metu seksualieji angelai pristatė naujausias apatinio trikotažo kolekcijas.

Londone vykusiame pasirodyme, kaip įprasta, buvo pristatyta ir šio mados renginio pažiba – „Fantasy Bra“ liemenėlė, tik šįkart organizatoriai apatinio trikotažo mados gerbėjus nustebino ne viena, o dviem įspūdingo grožio liemenėlėmis.

Ant podiumo jas demonstravo „Victoria's Secret“ veteranės – 33-ejų Adriana Lima ir jos bendraamžė Alessandra Ambrosio. Pastarajai garbė pasipuošti „Fantasy Bra“ liemenėle teko antrąjį kartą, na, o A. Lima svarbiausią mados renginio liemenėlę demonstravo jau trečiąjį kartą.

„Victoria's Secret“ nuotr.
„Victoria's Secret“ nuotr.

Mėlynos ir raudonos spalvos dailiai ornamentuotas liemenėles, šįkart pavadintas „Dream Angels Fantasy Bras“ vardu, puošia daugiau kaip 16 tūkst. rubinų, įvairaus dydžio deimantų ir mėlynųjų safyrų, o kiekvienos jų kaina siekia 2 mln. JAV dolerių.

Tradicija kiekvienais metais mados šou metu pristatyti renginio pažibą – „Fantasy Bra“ liemenėlę, skirtą ir renginio reklamai, pirmą kartą gimė dar 2001 metais, nors kataloguose tai buvo daroma dar nuo 1996-ųjų.

Po kiekvieno renginio „Victoria's Secret“ kompanija vienetinę „Fantasy Bra“ liemenėlę paleidžia į prekybą kaip „pačią geriausią kalėdinę dovaną“, tačiau nuo pat 1996 metų parduotos buvo tik dvi liemenėlės, viena jų buvo demonstruota 2004-aisiais („Heavenly 70 Fantasy Bra“, įvertinta 10 mln. JAV dolerių), kita – 2012 metais („Floral Fantasy Bra“, įvertinta 2,5 mln. JAV dolerių). Jei per metus liemenėlės niekas nenusiperka, ji būna išrenkama.


Portalas Ji24.lt siūlo pasižiūrėti ir prisiminti, kaip atrodė pačios įspūdingiausios ir brangiausiai įvertintos „Fantasy Bra“ liemenėlės.

„Red Hot Fantasy Bra“ – 15 mln. JAV dolerių

Bene įspūdingiausia visų laikų sukurta „Fantasy Bra“ liemenėlė ant podiumo nepasirodė, mat sukurta ji buvo 2000-aisiais. Kataloge ir reklamose ją pristatė manekenė iš Brazilijos Gisele Bündchen.

Dėl įmantraus dizaino ir prabangių medžiagų (ją gaminant sunaudota 1300  brangankmenių, tarp jų ir 300 karatų raudonųjų rubinų) ji buvo įvertinta net 15 mln. JAV dolerių ir buvo įtraukta į Guinnesso rekordų knygą, kaip pati brangiausia kada nors sukurta liemenėlė. Šis titulas buvo pralenktas tik 2006 metais, kuomet dizainerė Susan Rosen sukūrė liemenėlę, vertą net 20 mln. JAV dolerių.

„Heavenly Star Bra“ – 12,5 mln. JAV dolerių

2001-aisiais pirmą kartą ant podiumo šou metu pristatyti „Fantasy Bra“ liemenėlę teko įspūdingų formų vokiečių manekenei Heidi Klum, kuri kartu buvo ir pirmoji iš Vokietijos kilusi manekenė, papildžiusi „Victoria's Secret“ angelų gretas.

Kiek mažesnės nei ankstesniais metais vertės liemenėlė buvo pavadinta „Heavenly Star Bra“ vardu, mat ji buvo pagaminta iš 1200 Šri Lankos švelnios rožinės spalvos safyrų, o per vidurį ją puošė 90 karatų smaragdas.

„Sexy Splendor Fantasy Bra“ – 12,5 mln. JAV dolerių

Antrąjį kartą demonstruoti įspūdinga suma įvertintą „Fantasy Bra“ liemenėlę 2005-aisiais teko garbė seksualiajai Brazilijos manekenei Gisele Bündchen. Tais metais jos kūną puošė 2900 deimantų, 22 rubinai ir 101 karato baltuoju auksu puoštas deimantų rinkinys.

„Very Sexy Fantasy Bra“ – 11 mln. JAV dolerių

Jau trečiąjį kartą 11 mln. JAV dolerių vertės liemenėlę 2003-iaisiais demonstravo seksualioji Heidi Klum. Kurdami šį įspūdingą meno kūrinį dizaineriai iš viso sugaišo 370 valandų, tačiau pasistengė taip, kad buvo į ką pažiūrėti.

„Very Sexy Fantasy Bra“ liemenėlės centre puikavosi ir antrasis didžiausias deimantas pasaulyje – net 70 karatų gražuolis!

„Millennium Bra“ – 10 mln. JAV dolerių

Prieš pat peržengiant tūkstantmetį, 1999 metais „Victoria's Secret“ pristatė šiai tematikai sukurtą ir dailiomis žvaigždutėmis puoštą tūkstantmečio liemenėlę, kurią kataloge ir reklamose demonstravo Heidi Klum.

Liemenėlę tais metais puošė 2 tūkst. platinoje įsodintų deimantų ir keletas mėlynųjų safyrų.

„Star of Victoria Fantasy Bra“ – 10 mln. JAV dolerių

2002-aisiais šią kiek įvairesnių spalvų liemenėlę pristatyti pirmąjį kartą buvo suteikta garbė čekų supermodeliui Karolinai Kurkovai (antrą kartą liemenėlę ji pristatė 2006 metais).

„Star of Victoria Fantasy Bra“ liemenėlę puošė 1150 rubinų ir 1600 smaragdų.

„Heavenly „70“ Fantasy Bra“ – 10 mln. JAV dolerių

2004-aisiais vėlgi 10 mln. JAV dolerių įvertinta liemenėle pasipuošė seksualioji tamsiaodė Tyra Banks. Tapusi viena iš pirmųjų „Victoria's Secret“ angelų, ji nuo 2000-ųjų buvo laikoma daugiausia uždirbančiu modeliu visame pasaulyje, o „Fantasy Bra“ liemenėlę jai buvo patikėta demonstruoti jau antrąjį kartą (pirmąjį kartą 1997 metais, tuomet dar kataloge, ji demonstravo „Diamond Dream Bra“ liemenėlę, įvertintą 3 mln. JAV dolerių).

Antrąją T. Banks demonstruotą liemenėlę puošė 2900 baltajame aukse inkrustuotų deimantų, o per vidurį ant jos puikavosi 70 karatų kriaušės formos deimantas.

„Royal Fantasy Bra“ – 10 mln. JAV dolerių

„Victoria's Secret“ nuotr.
„Victoria's Secret“ nuotr.

Ilgą laiką ne tokiomis įspūdingomis sumomis įvertintas liemenėles pristatantis „Victoria's Secret“ šou parodė, kaip moka išlaidauti tik 2013-aisiais, kai po septynerių metų pertraukos vėl pademonstravo septynženklės sumos liemenėlę, įvertintą 10 mln. JAV dolerių, kurią ant podiumo pirmą kartą demonstravo iš Pietų Afrikos kilusi ir jau didžiulio pripažinimo mados pasaulyje sulaukusi (2012 metais „Forbes“ sudarytame daugiausia uždirbančių modelių sąraše ji pelnė 10 vietą) manekenė Candice Swanepoel.

„Royal Fantasy Bra“ liemenėlę ir diržą puošė 18 karatų aukso detalės ir daugiau kaip 4 tūkst. brangankmenių, tarp jų rubinai, mėlynieji ir geltonieji safyrai bei deimantai. Didžiausia liemenėlės puošmena – centre kabantis kriaušės formos 52 karatų rubinas.

„Hearts On Fire Diamond Fantasy Bra“ – 6,5 mln. JAV dolerių

Jau antrąjį kartą „Fantasy Bra“ liemenėle 2006 metais teko pasipuošti Karolinai Kurkovai, nors šios liemenėlės kaina nuo pirmosios skyrėsi 3,5 mln. JAV dolerių, prabangos ir spindesio jai tikrai netrūko. Ši liemenėlė buvo išpuošta 2 tūkst. deimantų, o jos centre puikavosi 10 karatų deimantinė segė.

„Black Diamond Fantasy Miracle Bra“ – 5 mln. JAV dolerių

Nuo pat 2000-ųjų tapusiai „Victoria Secret“ angelu ir didžiulę šlovę madų pasaulyje pasiekusiai Adrianai Limai buvo patikėta 2008 metais demonstruoti 5 mln. dolerių vertės liemenėlę „Black Diamond Fantasy Miracle Bra“ ir tai buvo tikrai ne paskutinis kartas, mat vėliau „Fantasy Bra“ liemenėlę ji demonstravo dar du kartus – 2010 ir 2014 m. Tiesa, 2008-ųjų liemenėlė buvo kiek prabangesnė – ją puošė 117 deimantų ir 34 rubinai.

Galerijoje siūlome pasižiūrėti akimirkas iš šių metų „Victoria's Secret“ šou.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai