Brangiausios garsenybių dovanos: kriokliai, brangakmeniai ir daugybė milijonų

Beyonce ir Jay Z / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kojinės ar žvakidės pasaulio turtingiesiems – ne variantas. Kokias įspūdingiausias dovanas po eglute yra radę žinomi žmonės?

Davidas Beckhamas žmonai Victoriai 2005 metais padovanojo ne vieną dovaną. 100 tūkst. dolerių vertės briliantais inkrustuotas rankinukais, specialiai pagamintas 500 tūkst. dolerių kainavęs Rolls-Ryce Phantom automobilis... Atrodytų, lyg ir gana, bet vyšnaitę ant torto uždėjo 2,4 mln. dolerių kainavęs rubinais ir deimantais puoštas vėrinys.

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Instagram“ nuotr.

Auksinė mergaitė Paris Hilton ne tik mėgaujasi prabangiu gyvenimu, bet ir mėgsta dovanoti dovanas sau. Žinoma, ne bet kokias. Pranešama apie 285 tūkst. kainavusį Bentley Continental GT ir Spyder Ferrari už 300 tūkst. dolerių.

Paris Hilton / „Instagram“ nuotr.

Sporto legenda Mike'as Tysonas žmonos šventinėms dovanoms išleido 2 mln. dolerių. Ne, tai nebuvo prabangus automobilis ar deimantai. Mike'as į dovanas pažiūrėjo praktiškai ir už šią sumą Robin Givens gavo... vonią.

Mike'as Tysonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kol dar buvo kartu, Angelina Jolie ir Bradas Pittas vienas kitam negailėjo nieko. Vis dėlto, ką dovanoti vyrui, kuris jau turi viską? Angelina nepasimetė ir tuometiniam mylimajam nupirko... krioklį.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Tomo Cruise'o ir Katie Holmes dukrytė Suri Cruise, akivaizdu, nėra pats kukliausias vaikas planetoje. 2011-aisiais mergaitės laiškas Kalėdų seneliui tiesiog lūžo nuo tokių dovanų kaip ponis, deimantiniai auskarai ar dizainerių drabužiai, kurie „ją paverstų tikra princese“. Tėveliai, žinoma užgaidas išpildė, o jų suma – 130 tūkst. dolerių.

Katie Holmes ir Tomas Cruise'as su dukrele Suri. / zmones24.lt

Kai karalienė Beyonce nori rankinės, prašauti pro šalį nevalia. Matyt, su tuo sutinka ir jos vyras Jay-Z, kuris moteriai nupirko Birkin rankinių iš Hermes už 350 tūkst. dolerių. Jei to pasirodytų maža, pop žvaigždė gavo ir dar automobilį už... 2 mln. JAV dolerių.

Beyonce ir Jay-Z / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau