Brandžios odos priežiūros paslaptis atradusi Vaida Genytė: „Pagaliau galiu pasidžiaugti“

Vaida Genytė / Asmeninio albumo nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Pigmentinės dėmės, raukšlelės, sumažėjęs odos elastingumas ir stangrumas... Su amžiumi atsiradę odos pakitimai daugumai moterų sukelia diskomfortą, tačiau specialios kosmetikos pagalba šiuos nemalonius procesus galima kontroliuoti. Nuomone apie „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ liniją dalijasi profesionalė ir kosmetikos vartotoja – gydytoja dermatologė, mokslų daktarė Aistė Beliauskienė ir dainininkė Vaida Genytė.

Apie odoje vykstančius pokyčius ir juos lėtinančią kosmetiką kalbamės su gydytoja dermatologe, mokslų daktare Aiste Beliauskiene.

Iš pradžių smulkios linijos, paskui raukšlės, mažėjantis odos stangrumas, elastingumas, spindesys, dar tos pigmentinės dėmės... Kaip šį procesą suvaldyti? 

Prasideda šis natūralus procesas jau tada, kai apie tokius dalykus nė nepagalvoji, – nuo 25-erių. Noriu pabrėžti, kad valdyti jį įmanoma tik kompleksinėmis priemonėmis. Tai – subalansuota mityba, žalingų įpročių atsisakymas, geras poilsis, apdairus elgesys su saule... Ji pavasarį labai kaitri, todėl dabar ypač svarbu naudoti kosmetiką su saulės apsaugos filtrais. Tokia kosmetika turėtų tapti odos priežiūros rutinos dalimi. Tinkama rutina – dar viena ir labai reikšminga brandžios odos priežiūros sąlyga. Beje, patamsėjusių dėmių dažniausia atsiranda saulės veikiamose vietose, pavyzdžiui, ant veido, kaklo, iškirptės srities ir rankų. 

Gydytoja dermatologė, mokslų daktarė Aistė Beliauskienė

Kosmetikos priemonių komponentai – faktorius, nuo kurio gerokai priklauso odos priežiūros rezultatas. Kuo šiuo požiūriu ypatingi „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos produktai?

Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad tam tikros aktyviosios sudedamosios dalys stiprina odą, suteikia jai stangrumo ir švytėjimo, užpildo raukšles, padeda kovoti su dėl amžiaus atsiradusiomis pigmentinėmis dėmėmis. Tokių medžiagų „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos priemonėse yra. Jos specialiai sukurtos talkinti brandžios odos savininkėms tvarkantis su amžiaus iššūkiais. Pirmiausia apie tiamidolį, kurio turi „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D“ serumas: ši patentuota medžiaga veikia pagrindinę hiperpigmentacijos atsiradimo priežastį ir, jei naudojama reguliariai, apsaugo nuo pakartotinio dėl amžiaus atsiradusių pigmentinių dėmių pasirodymo. Tiamidolio efektyvumas tokioms dėmėms patvirtintas klinikiniais tyrimais.

Kita veiksminga medžiaga – hialurono rūgštis, kuri natūraliai susidaro odos ląstelėse ir padeda joje sulaikyti drėgmę. Senėjant hialurono rūgšties mažėja, todėl formuojasi raukšlės. „Eucerin“ priemonėse yra inovatyvus didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgščių derinys, kuris mažina raukšles. Jo poveikį papildo arktiinas, skatinantis kolageno atsinaujinimą odos ląstelėse ir didinantis jos elastingumą. Dėl šių medžiagų oda tampa juntamai stangresnė, lygesnė, gaivi ir labiau švytinti. Kartu naudojant linijos kremus ir serumą poveikis ypač geras. Beje, dieninis kremas turi apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. 

Odos pokyčiai naudojant „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos produktus

Vaidos Genytės patirtis

Dainininkė Vaida Genytė (47), kalbėdama apie odos priežiūrą atvirauja, kad ilgus metus kovojo su odos problemomis, kurios prasidėjo dar paauglystėje ir vargino iki pat brandaus amžiaus, o su juo, deja, prasidėjo ir kiti odos pakitimai.

„Maždaug nuo 13 metų mane pradėjo varginti paauglystės spuogai, ir tai nebuvo šiaip sau spuogeliai, o skausmingi, varginantys spuogai. Neįtikėtina, bet dabar man 47-eri ir tiek metų aš turėjau šitą problemą, kol pagaliau atradau tinkamą gydymą. Iki tol išbandžiau ne vieną gydymo kursą, tačiau susitvarkyti spuogų problemą man pavyko tik prieš metus“, – atvirauja žinoma moteris.

Vaida džiaugiasi, kad išsigydžiusi odos problemą, dabar jau gali skirti dėmesio ir estetiniam jos vaizdui bei išbandyti daugiau priemonių grožiui, ko anksčiau tiesiog negalėjo. „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ linijos produktai – būtini jos kasdienei odos priežiūrai.

„Tiek metų prasikankinus su spuogais jie, deja, paliko savo pėdsaką odoje – nelygumai, pigmentacija, dėmelės... „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D“ serumas man padeda ne tik mažinti jau esamas pigmentines dėmes, bet ir saugo odą nuo pakartotinio jų atsiradimo jau dėl amžiaus“, - teigiamu serumo poveikiu odai džiaugiasi V.Genytė.

Vaida Genytė / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris neslepia, kad nori gražios ir stangrios odos, tačiau su amžiumi prasidėję natūralūs procesai lemia tai, kad randasi ir nepageidaujamų raukšlelių.

„Galiu pasakyti labai nuoširdžiai – „Eucerin“ yra nuostabus gamintojas, nes jeigu jau mano odai tiko, tai, patikėkite, manau, kad kone kiekviena moteris rastų „Eucerin“ linijoje tai, kas jai aktualu. Kartu su serumu naudoju ir kitas „Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“ priemones, tad ne tik sumažėjo pigmentinių dėmių, bet ir raukšlelių. Oda tapo akivaizdžiai lygesnė, stangresnė, švytinti. Juokiuosi, kad tokios geros odos net prieš 20 metų neturėjau!“ – šypsosi V.Genytė.

„Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity“
Skaitykite daugiau