Bradley Cooperis liko vienas: Irina Shayk su dukra išsikraustė iš namų

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-06 10:13
Garsioji Holivudo pora Bradley Cooperis ir Irina Shayk šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Pranešama, jog Irina išsikraustė iš jųdviejų namų Los Andžele.

Pasak užsienio žiniasklaidos, Irina Shayk drauge su dukra Lea paliko Bradley beveik 4 milijonų eurų vertės name vieną. Poros santykiai rimtai pakibo ant plauko.

Apie jų nesutarimus kalbos sklido ir anksčiau, tačiau dabar, Irinai susirinkus visus savo daiktus, abejonių neliko.

Po filmo „Taip gimė žvaigždė“ sėkmės, kur pagrindinį vaidmenį Bradley atliko kartu su dainininke Lady Gaga, visi lyg ir bandė šiuos du aktorius poruoti. Tiesa, tiek Gaga, tiek Cooperis iš kalbų apie tarp jų tvyrančius romantiškus ryšius tik juokėsi.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Paneigti, jog šeimą ištiko krizė, nuoširdžiai stengėsi ir Bradley su Irina.

Vasarį vykusių BAFTA apdovanojimų metų vyras nepraleido progos padėkoti gyvenimo partnerei, nors į iškilmes Londone jie jau atvyko atskirai.

Kai filmas „Taip gimė žvaigždė“ per ceremoniją buvo įvertintas už garso takelį, Bradley užlipęs į sceną Irinai Shayk skyrė švelnius žodžius.

„Labiausiai noriu pasakyti „ačiū“ Irinai. Kad ištvėrė tuo visus nutrūktgalviškus muzikinius bandymus mūsų namo rūsyje. Ačiū, išties – labai tau ačiū“, – pagrindinį padėkos kalbos akcentą uždėjo B. Cooperis.

Apie savo jausmus niekada neatviraujantys Holivudo numylėtiniai kol kas situacijos ir savo santykių statuso nekomentuoja. 

Naujausi straipsniai