Bradley Cooperis ir jo dukra Lea – pirmą kartą drauge viešame renginyje

Bradley Cooperis su dukrele Lea/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Bradley Cooperis savo mažylę dukrą Leą (2) pirmą kartą viešai pristatė publikai, gerbėjams ir žiniasklaidos fotografams. Mergaitė kartu su tėčiu lankėsi „Mark Twain Prize for American Humor“ apdovanojimuose.

Marko Tveno premija už amerikiečių humorą yra apdovanojimas, kurį nuo 1998 metų  skiria Johno  F. Kennedy menų centras. Kasmet šis renginys Vašingtone traukia garsenybes iš viso pasaulio. Šiais metais ypatingu trofėjumi buvo pagerbtas Dave'as Chappelle'as.

Renginyje dalyvavo Morganas Freemanas, Bradley Cooperis, Lorne'as Michaelsas, Azizas Ansaris, Jonas Stewartas ir kiti žinomi žmonės.  

Per iškilmingą ceremoniją aktorius Bradley Cooperis raudonu kilimu žengė su savo dukra Lea de Seine. Tamsia, žvaigždėmis puošta suknele pasipuošusi mergaitė pavergė visų susirinkusių širdis. Tai buvo pirmasis jos viešas renginys su tėčiu. 

Bradley Cooperis su dukrele Lea/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad po skyrybų su Lea mama, Irina Shayk, Bradley kaip ir ji pasiliko gyventi Niujorke dukros globa jie dalijasi per pusę.

Anot su pora bendravusių šaltinių, dėl atžalos vienas su kitu tėvai nusprendė nekariauti ir opų klausimą išsprendė ramiai bei civilizuotai. Kiek laiko kas mėnesį Lea praleis su savo mama ar tėčiu, priklauso nuo Irinos ir Bradley darbų grafiko. 

Bradley Cooperis su dukrele Lea/„Scanpix“ nuotr.

Gegužės pabaigoje Bradley ir Irina dar buvo įamžinti su dukra Lea vaikštinėjantys Los Andžele (reportažai iš tokių pasivaikščiojimų buvo įprastas poros būdas įrodyti, kad jiems viskas gerai). O paskui diena po dienos rodėsi informacija arba apie Irinos profesinę veiklą, arba kad jų santykiai su Bradley kabo ant plauko, dar vėliau – visai atvirai – kad tarp jų viskas baigta.

Nei vienas, nei kitas niekada nedaugžodžiavo apie tarpusavio santykius, todėl ir apie skyrybų priežastis galima tik spėlioti. Akivaizdu tik tai, kad pora po ketverių metų sugebėjo taikiai ir neskalbiant savo skalbinių viešai išsiskirti bei susitarti dėl mažylės Lea globos.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis BAFTA apdovanojimuose (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau