Bradley Cooperis apie pasirodymą su Lady Gaga: „Bijojau sugadinti koncertą“

Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Bradley Cooperio per oficialią „Oskarų“ teikimo ceremoniją laukia tikras išbandymas. Aktorius drauge su atlikėja Lady Gaga atliks populiariąją dainą „Shallow“ iš filmo „Taip gimė žvaigždė“.

Vasario 24-ąją vyksiančiuose „Oskaruose“ kasmet įvertinami labiausiai kino industrijoje per pastaruosius metus sužibėję asmenys. Aktorius Bradley Cooperis ir JAV dainininkė Lady Gaga – būtent tokie. 2018-ieji – jų metai. Po filmo „Taip gimė žvaigždė“ abu aktoriai kaunasi dėl „Oskaro“ statulėlės. Gaga pretenduoja tapti geriausia aktore, o Cooperis – aktoriumi.

Tiesa, kai kas Bradley neramina labiau, nei nežinomybė nugalės jis ar ne. Vyras užsienio žiniasklaidai prisipažino, šiek tiek nedrąsiai besijaučiantis dėl jųdviejų su lady Gaga būsimo pasirodymo per „Oskarus“.

Bradley Cooperis su mama Gloria ir Lady Gaga/Scanpix nuotr.

„Net kūnu šiurpuliukai perbėga, kai galvoju apie tai“, – sakė Bradley, praėjusį mėnesį netikėtai Las Vegase savo geros bičiulės per koncertą iškviestas ant scenos.

Bradley prisipažino filmavimo metu labiau atsipalaidavęs, žinojęs, kad jei nepavyks – galima viską perfilmuoti, tačiau lipti su superžvaigžde į sceną – didžiulis išbandymas. Aktorius neslepia, kad realybėje jis nė kiek nepanašus į roko žvaigždę, pagrindinį filmo herojų Džeksoną.

„Tuo metu (koncerte Las Vegase) aš krausčiausi iš proto, viskas buvo taip netikėta. Ji koncertavo ištisas dvi valandas, o aš slapčia galvojau, tik leisk man likti tarp žiūrovų. Labai bijojau sugadinti tą koncertą.“

Net ir nemačiusiems romantinės, prestižiniuose kino apdovanojimuose daug kartų nominuotos dramos „Taip gimė žvaigždė“, Lady Gagos ir Bradley Cooperio pasirodymas Las Vegase paliko didžiulį įspūdį. Nesuvaidintos jų emocijos puikiai matomos vaizdo įrašuose, po jausmingo vakaro pasklidusiuose internete.

Iš tiesų, koncerto metu Gaga susigraudinusi pakvietė savo gerą bičiulį Bradley atlikti kūrinį „Shallow“. Tai – pagrindinė juostos daina, pelniusi Lady Gagai „Auksinį gaublį“.

Romantinė drama pasakoja apie senstantį muzikantą Džeksoną, kuris atranda – ir įsimyli – savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę. Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas, tiesiogine to žodžio prasme, išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Originaliai filme dainą „Shallow“ atlieka B. Cooperio herojus, kuris vėliau pasikviečia Eli (vaidina Lady Gaga) kartu su juo atlikti dainos.

Las Vegase viskas pasisuko priešingai.

Dainininkė per koncertą tarp žiūrovų sėdintį Bradley pakvietė su ja užlipti ant scenos. Kolegą ji drąsino, švelniai pabučiavo į skruostą ir padėjo pasiruošti atlikti visame pasaulyje žmonių širdis užkariavusią dainą.

Lady Gaga ir Bradley Cooperis (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau