Bradley Cooperio skyrybos: viskas keitėsi dėl filmo „Taip gimė žvaigždė“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po to, kai aktorius Bradley Cooperis (44) ir modelis Irina Shayk (33) pasuko skirtingais keliais, aplinkiniai spėlioja, kas galėjo nutikti tarp šių dviejų žvaigždžių. Neseniai Irinai palikus bendrus poros namus, kalbėti nusprendė artimas šiai porai šaltinis.

Teigiama, jog Irinai Shayk ir Bradley Cooperiui savo santykių išsaugoti nepavyko būtent dėl įtempto vyro darbo prie filmo „Taip gimė žvaigždė“. Bradley ne tik atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų, bet ir režisavo žiūrovų visame pasaulyje pripažintą juostą.

„Bradley dėl filmo „Taip gimė žvaigždė“ negalėjo skirti pakankamai dėmesio Irinai. Jis nuolat blaškėsi. Pora bandė išsaugoti santykius, bet po šios juostos viskas pasikeitė“, – portalui „People“ pasakojo artimas Irinos ir Bradley draugas.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Be to, 44 Cooperis ir gražuolė Irina problemų santykiuose turėjo jau gerokai anksčiau, tiesiog abu bandė tai bet kokia kaina nuslėpti.

„Nors Bradley bei Irina apie savo asmeninį gyvenimą neatviravo, keli bičiuliai jau seiausiai nutuokė, kad tarp jų perbėgo juoda katė“, – teigė šaltinis.

2018 metais pasirodžius juostai „Taip gimė žvaigždė“ („A Star Is Born“), Bradley atsidūrė prožektorių šviesoje. Talentingas aktorius buvo įvertintas ir kaip režisierius, tai – jo debiutas. Iš karto po jausmingo pasirodymo drauge su Lady Gaga, Bradley buvo su ja poruojamas. Kalbas pakurstė ir tai, kad Gaga iš po filmo premjeros pareiškė nutraukianti santykius su savo sužadėtiniu Christianu Carino.

Lady Gaga ir Bradley Cooperis „Oskarų“ ceremonijoje/„Scanpix“ nuotr.

Ilgai Bradley su Irina bandė paneigti, jog šeimą ištiko krizė. Vasarį vykusių BAFTA apdovanojimų metų vyras nepraleido progos padėkoti gyvenimo partnerei, nors į iškilmes Londone jie jau atvyko atskirai.

Kai filmas „Taip gimė žvaigždė“ per ceremoniją buvo įvertintas už garso takelį, Bradley užlipęs į sceną Irinai Shayk skyrė švelnius žodžius.

„Labiausiai noriu pasakyti „ačiū“ Irinai. Kad ištvėrė tuo visus nutrūktgalviškus muzikinius bandymus mūsų namo rūsyje. Ačiū, išties – labai tau ačiū“, – tuomet pagrindinį padėkos kalbos akcentą uždėjo B. Cooperis.

Apie savo jausmus niekada neatviraujantys Holivudo numylėtiniai kol kas situacijos nekomentuoja, bet nuotraukos, kuriose Irina užfiksuota paliekanti jų bendrus namus – įrodymas, jog santykiai bent jau trumpam tikrai nutrūko. 

Irina Shayk ir Bradley Cooperis BAFTA apdovanojimuose (7 nuotr.)
+1
Lady Gaga ir Bradley Cooperis (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau