Bradley Cooperio režisuotame filme „Taip gimė žvaigždė“ – visiškai kitoks Lady Gagos veidas

Kadras iš filmo „Taip gimė žvaigždė“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Turbūt visi sutiks, kad scenos žvaigždė Lady Gaga turi tūkstančius skirtingų veidų ir ryškių įvaizdžių. Viešumoje ją visad matome ryškią, dėvinčią avangardinius kostiumus, kasdienybę paverčiančią mados podiumu. Tačiau jau spalio 5 dieną dainininkę išvysime naujame amplua – ji tampa pagrindine Bradley Cooperio režisuoto filmo „Taip gimė žvaigždė“ aktore ir atskleidžia ne tik aktorystės talentą, bet ir visiškai kitokį savo veidą.

„Pažvelgusi į veidrodį kaskart krūptelėdavau. Pati save sunkiai atpažinau, nes grimas ir įvaizdis nuo mano tikrojo skyrėsi kaip diena ir naktis. Ir, jei atvirai, prie jo taip ir nepripratau“, – prisiminusi filmavimus šypsosi Lady Gaga. Jos herojei prireikė gerokai mažiau grimo ir kitos spalvos peruko.

Abi žvaigždės atvirame interviu prisipažino, kad nusprendę pasinerti į jiems neįprastas sferas (B. Cooperis – į režisūrą, Lady Gaga – į vaidybą), rizikavo savo karjeromis. Tačiau iš iki šiol paskelbtų recenzijų ir žiūrovų vertinimų matyti, kad abu jie jaudinosi be reikalo. Portale imdb.com juosta įvertinta 9 iš 10 balų, o „Rotten tomatoes“ net 95 recenzijų yra teigiamos.

Filmo „Taip gimė žvaigždė“ akimirkos

Įdomu tai, jog perskaitę scenarijų, šiuo projektu rimtai susidomėjo tokie kino pramonės grandai kaip Stevenas Spielbergas ir Clintas Eastwoodas, tačiau režisieriaus kėdė atiteko prie scenarijaus rašymo aktyviai prisidėjusiam B. Cooperiui.

Venecijos kino festivalyje, kur įvyko didžioji „Taip gimė žvaigždė“ premjera, po seanso žiūrovai atsistoję plojo net 8 minutes.

„Būdant šešerių, mane nusivedė į grupės „Metallica“ koncertą. Tai, ką mačiau, man paliko tokį ispūdį, kad vis svajodavau tą jausmą perkelti į kino ekraną. Jei po filmo žmonės stovi ir ploja, reiškia, jausmas tikrai stiprus“, – sakė B. Cooperis.

Filmo „Taip gimė žvaigždė“ akimirkos / Organizatorių nuotr.

Romantinė deama „Taip gimė žvaigždė“ pasakos apie senstantį muzikantą Džeksoną (akt. B. Cooperis) atranda – ir įsimyli – savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę (ją vaidina Lady Gaga). Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas tiesiogine to žodžio prasme išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Tai yra pirmasis Lady Gagos pagrindinis vaidmuo kine, tuo tarpu aktorius Bradley Cooperis mums jau pažįstamas iš filmų „Amerikiečių snaiperis“, „Amerikietiška afera“, „Optimisto istorija“ ir k.t.

Skaitykite daugiau