Bradley Cooperio gyvenimas: skaudūs likimo išbandymai ir laimės paieškos

Bradley Cooperis.
AA

Amerikiečių aktoriaus Bradley Cooperio gyvenime – vis dar ieškojimų metas. Tiek tobulo vaidmens, tiek idealios moters.

Metų pradžioje Bradley Cooperiui sukako keturiasdešimt. Tačiau jis, sutikite, vis dar turi kažką berniukiško. Galbūt nerūpestingą šypseną. O gal tokį įspūdį kelia koralų žydrumo akys, į kurias, kalbama, geriau nežiūrėti, nes įtraukia ir nori nenori priverčia įsimylėti.

Jis, lyg įspūdžių kupinas vaikas, sakinius visuomet beria lyg žirnius, o kad kalba būtų vaizdingesnė, nepamiršta jų gale pridėti paaugliško „brolau“. Ir net pasiekęs pavydėtinų karjeros aukštumų (neoficialiais duomenimis, už juostą „Pagirios 3: velniai žino kur“ („The Hangover Part III“, 2013) kino bendrovė jam atseikėjo 15 mln. JAV dolerių), laisvadienius leidžia gimtojoje Filadelfijoje su vaikystės draugais žaisdamas krepšinį. Arba važinėdamasis apylinkių keliukais motociklu. Jų aktorius turi net penkis.  

Nori nenori imi galvoti, galbūt toks įvaizdis ir kiša gražuoliui koją neleisdamas pasiekti visiško tobulumo. Žinoma, kalbame apie „Oskarus“. Prestižinei statulėlei B. Cooperis buvo nominuotas už tris vaidmenis: psichine liga sergančio buvusio mokytojo Pato Solitano dramoje „Optimisto istorija“ („Silver Linings Playbook“, 2012), FTB agento Ričio Dimaso kriminalinėje dramoje „Amerikietiška afera“ („American Hustle“, 2013) ir legendinio amerikiečių snaiperio Kriso Kailo veiksmo filme „Amerikiečių snaiperis“ („American Sniper“, 2015).

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.

Pirmieji du, anot kritikų, sudarė įspūdį, kad B. Cooperis puikiai žino savo vertę ir vaidmenis atlieka neįtikėtinai paprastai (vaizdžiai tariant, be kančios). O trečiasis, į kurį gražuolis įdėjo daug fizinio darbo ir be jokių maisto papildų užsiaugino 14 kg raumenų, matyt pasirodė per rimtas.

Bradley Cooperis (28 nuotr.)
+22

Tiesa, jei kritikai, ieškodami prie ko prikibti, vis randa žavaus aktoriaus vaidybos spragų, režisieriams, atvirkščiai, neįtinka jo išvaizda. Šiems trūksta akivaizdaus, per kraštus besiliejančio seksualumo. Dauguma moterų mielai dėl to pasiginčytų.

Laimės paieškos

Bradley Cooperio gyvenime dailiosios lyties atstovių buvo išties daug. Jennifer Aniston, Zoe Saldana, Renee Zellweger, Jennifer Lawrence... Tai tik keletas dėl talento ir išvaizdos aukštinamų Holivudo moterų, kurioms nusišypsojo laimė artimai pažinti B. Cooperį. Buvo net tokių, kurios už jo ištekėjo ar bent planavo tai padaryti.

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.

2006-aisias gražuolis buvo vedęs aktorę Jennifer Esposito. Jei kas sudarinėtų labiausiai nevykusių santuokų sąrašą, šioji neabejotinai užkoptų į pirmą vietą. Skyrybų dokumentus pora pateikė po keturių santuokos mėnesių. Nors santuokinis gyvenimas nesiklostė, aktorius mielai vestų dar kartą.

„Nieko nėra geriau už galimybę dalytis artumu. Aš mačiau daugybę filmų ir mokiausi, kaip iš buvimo kartu pasiimti tik geriausius dalykus, bet...“. Gal sąjunga todėl ir subyrėjo, kad jos pavyzdžio ir ilgaamžiškumo paslapčių B. Cooperis ieškojo kino ekrane?

Praėjusių metų liepą buvo pasklidę gandų, neva keturiasdešimtojo jubiliejaus proga kuklios ceremonijos metu aktorius prie altoriaus nusives kone perpus jaunesnį modelį Suki Waterhouse. Nežinia, kokia juoda katė perbėgo jiems kelią, tačiau vestuvės neįvyko ir, žinoma, pora pasuko skirtingais keliais.

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.

Šiomis dienomis B. Cooperis pastebimas naujos gražuolės draugijoje. Šiuo metu aktorius laiką leidžia su modeliu Irina Shayk – pasauliui geriau žinoma kaip buvusia garsaus ispanų futbolininko Cristiano Ronaldo ilgamete mergina.

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.

Galbūt abiem ši draugystė tėra būdas užsigydyti širdies žaizdas, visgi garsus aktorius neketina prarasti vilties vieną dieną sutikti tą vienintelę.

„Aš manau, kad tradicinė šeima yra nuostabus dalykas. Nors ji pamažu tampa praeitimi, man vis tiek atrodo labai žavi“, – svarsto B. Cooperis.

Visgi būriai moterų, puikiai besiklostanti karjera ir artimųjų palaikymas neapsaugojo jo nuo alkoholio liūno. Nauja aplinka ir draugai, pirmieji siūlymai filmuotis, nesibaigiantys vakarėliai gražuolį skandino neįtikėtinu greičiu.

„Pamenu, per vieną vakarėlį, norėdamas pademonstruoti, koks esu kietas, trenkiau į grindis galvą. Tuomet dar ir dar kartą. Apsipyliau krauju ir atsidūriau priimamajame. Su kiekvienu adatos dūriu vis aiškiau supratau, kaip griaunu savo ateitį“, – audringas jaunystės dienas prisimena aktorius.

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.

Laimei, B. Cooperis ne tik suprato skandinantis taurėje savo gyvenimą, bet ir sugebėjo jį pakeisti. Nuo 29-erių nevartoja nė lašo alkoholio ir kitų svaigalų.

Tėčio atminimas

Bradley Cooperio gyvenime labai svarbią vietą užima tėvai. Jam be galo svarbūs šeimos susitikimai, iš Italijos kilusios mamos Glorios patarimai ir airiško kraujo turinčio tėvo palaikymas. Tiesa, pastarojo jau nėra. Į amžinąją kelionę Cooperių šeima darbštų, tačiau sunkiai vėžiu sirgusį biržos maklerį Charlesą palydėjo prieš ketverius metus.

Tai buvo vienas sunkiausių periodų Bradley gyvenime. Nors, anot vyro, 71-eri – nesąžiningas amžius išsiskirti, jis džiaugiasi galėjęs paskutinio atodūsio akimirką klūpoti šalia tėvo lovos. Nuo tos dienos ant aktoriaus piršto – tėvo vestuvinis žiedas, su kuriuo jis niekada nesiskiria ir kuris dažnai suklaidina žiniasklaidos atstovus, trokštančius žūtbūt jį suporuoti su nauja viešumoje pasirodžiusia moterimi.

Tėvui Bradley yra dėkingas ne tik už sočią, nerūpestingą vaikystę ir užburiančias žydras akis, kadaise pakerėjusias tamsiaplaukę gražuolę iš Italijos. „Už viską esu dėkingas savo tėvui“, – nė nedvejodamas sako aktorius, nuo ankstyvos vaikystės kiekvieną savaitę su juo keliaudavęs į kino teatrą, stūksojusį prie pat jų namų, tiesiog kitoje gatvės pusėje: „Jis man nuolat degančiomis akimis pasakodavo apie filmus, kuriuos matė, o kai tik sulaukiau tinkamo amžiaus, į kino teatrą vesdavosi ir mane.“

Per vieną tokių vyriškų popiečių Bradley išvydo jo gyvenimą pakeitusią juostą „Žmogus dramblys“ („The Elephant Man“, 1980). Nors tuomet berniukui tebuvo dvylika, aktoriaus Johno Hurto vaidyba padarė tokį stiprų įspūdį, kad jis suprato visa širdimi trokštąs tapti aktoriumi.

Taip pat skaitykite: Kai juokas nutyla: tikras ir nesuvaidintas Jimo Carrey gyvenimas

„Mano tėvas buvo meną dievinęs intelektualas ir šią aistrą padovanojo man. Labai gaila, kad šiandien jo nėra šalia ir negaliu su juo pasidalyti savo gyvenimo akimirkomis“, – didžiulio prisirišimo ir liūdesio neslepia B. Cooperis.

Ar žinote, kad...

  • Nesusiklosčius karjerai, B. Cooperis planavo įgyti daktaro laipsnį ir dėstyti literatūrą.
  • 2011-aisiais buvo išrinktas seksualiausiu kada nors gyvenusiu vyru.
  • Paauglystėje dirbo graikų restorane padavėjo asistentu.
Skaitykite daugiau