Bradas Pittas visiškai nebevartoja alkoholio: prakalbo apie jį žlugdžiusią priklausomybę

Bradas Pittas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-05 19:17
Jau daugiau nei metai aktorius Bradas Pittas vaikščioja į anoniminių alkoholikų susitikimus. Jis neslepia – alkoholizmas privedė iki didžiulių kančių bei gyvenimo permainų. Kai 2016 metais jo žalingi įpročiai ėmė kelti riziką šeimai, garsus aktorius nutarė gydytis. Nors santuokos išgelbėti nepavyko, bet Bradas sako tik dabar pagaliau suvokiantis, kokią milžiniška bėdą jis turėjo.

Naujausiame interviu su „The New York Times“ B. Pittas pasakoja apie po skyrybų išgyventą laikotarpį. Jis prisipažįsta, kad seniai reikėjo kreiptis į specialistus, nes turėjo begalę problemų. Jau pusantrų metų B. Pittas visiškai nevartoja alkoholio ir vaikšto į anoniminių alkoholikų susitikimus.

„Lankydamasis anoniminių alkoholikų susitikimuose aš parodžiau blogąsias savo puses ir tai mane išlaisvino. Tas bjaurios tiesos pripažinimas – didžiulė vertybė“, – teigia B. Pittas.

Bradas Pittas dalyvavo filmo „Karo mašina“ premjeroje / Vida Press nuotr.
Bradas Pittas dalyvavo filmo „Karo mašina“ premjeroje / Vida Press nuotr.

Anksčiau interviu „GQ style“ žurnale B. Pittas save yra įvardijęs kaip „svaiginimosi profą“.

„Baigęs koledžą neprisimenu dienos, kad nebūčiau vartojęs alkoholio ar rūkęs marichuanos. Visko, išskyrus alkoholį, kai sukūriau šeimą, atsisakiau. Bet net ir pernai aš gėriau per daug. Tai tiesiog tapo problema“, – užsienio žiniasklaidai yra pasakojęs B. Pittas.

2016 metais nutrūko jo ir A. Jolie santykiai. Dėl jų pabaigos B. Pittas kaltino save. Sklido kalbos, kad lėktuve kilęs incidentas, kai jis išgėręs ėmė „auklėti“ savo ir Angelinos atžalą, buvo paskutinis lašas, perpildęs žinomos moters kantrybės taurę.

Naujausi straipsniai