Bradas Pittas susirado 32 metais jaunesnę simpatiją: mergina vaidino jauną Angelinos Jolie personažo versiją

Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 10:07
„In Touch“ praneša, kad Holivudo aktorius Bradas Pittas (53) šiltus jausmus puoselėja britų aktorei Ellai Purnell (21). Tačiau amerikiečių žiniasklaidą stebina ne įspūdingas metų skirtumas, o Ellos panašumas į buvusią Brado žmoną Angeliną Jolie.

Kalbos apie šių dviejų aktorių panašumą ne iš piršto laužtos. Ella ir Angelina Holivudo juostoje „Maleficent“ kartu atliko pagrindinį vaidmenį: Ella vaidino jauną piktąją burtininkę, o Angelina – jau suaugusią piktąją burtininkę.

Jei gandai yra teisingi, Ella – pirma Brado mergina, su kuria jis susitikinėja po skyrybų su Angelina.

„Jis tiesiog apkerėtas, – pasakojo neįvardytas šaltinis. – Ella jaučiasi labai pamaloninta dėmesio, kurio sulaukia iš Brado. Ji sakė draugams, kad jis yra jos simpatija Nr. 1.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Bradas taip susižavėjo jauna aktore, kad pakvietė ją filmuotis dramoje „Sweetbitter“. Vykdančiojo prodiuserio pareigas einantis B.Pittas savo simpatijai davė pagrindinį vaidmenį. Pasak „In Touch“, tai tiesiog įsiutino Angeliną.

„Angelina niršta dėl Brado susidomėjimo Ella ir jos pakvietimo filmuotis Sweetbitter. Ji negali pakęsti minties, kad Bradas nusitaikė į tą, kuri vaidino jos pačios jaunesnę versiją“, – sakė informatorius.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai