Bradas Pittas pagaliau pasipiršo Angelinai Jolie

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-13 22:33
Ilgai pramogų pasaulyje lauktos piršlybos įvyko – Bradas Pittas pasipiršo savo šešių vaikų motinai Angelinai Jolie, praneša dailymail.co.uk.

Šią žinią patvirtino juvelyras, kuris kūrė sužadėtuvių žiedą pagal specialų užsakymą, bendradarbiaujant pačiam 48-erių B.Pittui. „Galiu tai patvirtinti, Robertas Procopas, bendradarbiaudamas su Bradu Pittu, tikrai kūrė sužadėtuvių žiedą Angelinai Jolie“, – sakė juvelyro atstovas.

36-erių aktorė anksčiau šį mėnesį buvo pastebėta su naujuoju žiedu ant piršto. Kaip atrodo žiedas, galite pamatyti paspaudę čia.

Tai, kad B.Pittas pasipiršo A.Jolie, patvirtino ir B.Pitto atstovė spaudai. Ji sakė, kad vestuvių data dar neišrinkta: „Tai - tik pažadas dėl ateities. Vaikai labai džiaugiasi šiuo įvykiu“.

Anksčiau šiais metais B.Pittas sakė, kad galvoja apie vedybas. „Santuoka svarbi mūsų vaikams. Mes kada nors susituoksime, tikrai. Tai puiki mintis. Vaikai vis sako: „Padovanok mamytei žiedą", o aš vis atsakau: „Gerai, gerai, padovanosiu“, – sakė B.Pittas „CBS News“ laidoje.

Pora kartu jau septynerius metus. Jiedu augina šešis vaikus – tris biologinius ir tris įvaikintus.

15min.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama