Bradas Pittas ir lenkų kilmės modelis Nicole Poturalski nebeslepia artimų jausmų

Nicole Poturalski ir Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-27 16:48
Bradas Pittas (56) ir Vokietijos modelis, lenkų kilmės Nicole Poturalski (27) prieš devynis mėnesius užsienio fotografų buvo užfiksuoti besimėgaujantys vienas kito draugija. Po paviešintų nuotraukų, kurios sukėlė daug diskusijų, šią savaitę jiedu vėl pasirodė kartu, šįkart – nebeslėpdami savo romantiškų jausmų.

Bradas Pittas ir Nicole Poturalski pirmą kartą buvo pastebėti Kanye Westo pasirodyme „Hollywood Bowl“, Los Andžele, 2019 metų lapkričio mėnesį.  Tuo metu užvirus karštoms diskusijoms apie jų santykius, nei Bradas, nei Nicole jų nepatvirtino.

Užsienio žiniasklaidai šaltiniai atskleidė, kad šią savaitę pora dar kartelį pastebėti Prancūzijos Le Castellet oro uoste.

Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Nicole Poturalski ir Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Nicole Poturalski ir Bradas Pittas / Vida Press nuotr.

„Atrodo, kad jie susitikinėja ir mėgaujasi atostogomis kartu“, – portalui Daily Mail tvirtino šaltinis.

JAV „OK!“ žurnalas citavo liudininką, sakantį, kad prieš lipant į privatų lėktuvą pora elgėsi kaip „įsimylėję paaugliai“.

„Jie bučiavosi, Bradas buvo jai itin dėmesingas. Ji tikra gražuolė ir akivaizdžiai daug jaunesnė už jį“, – pridūrė šaltinis.

Nicole Poturalski / Vida Press nuotr.
Nicole Poturalski / Vida Press nuotr.

Manoma, kad Nicole, kuri praeitą mėnesį mėgavosi Ibizos saule, yra įsikūrusi Berlyne. Lenkų kilmės modelis yra kilusi iš Bergkameno (Vokietija), esančio senajame pramoniniame Rūro regione.

Jau 10 metų besisukanti mados pasaulyje, Nicole gali pasigirti ne tik pavydėtina išvaizda, bet ir gebėjimu kalbėti penkiomis skirtingomis kalbomis.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad Bradas Pittas ir  Angelina Jolie išsiskyrė 2016 metais. Tuo metu skyrybų priežastį A.Jolie nurodė standartinius „nesuderinamus skirtumus“, tačiau TMZ žiniomis, pagrindinė priežastis buvo skirtingas požiūris į vaikų, kurių pora turi net šešis, auklėjimą.

Angelina Jolie prašė teismo vaikų globą priskirti vien jai, o Bradui Pittui palikti tik teisę į vaikų lankymą. Jai esą labai nepatiko metodai, kuriais Bradas auklėjo vaikus.

Naujausi straipsniai